Odpowiadasz na:

Re: Internetowe Lovestory

Skoro masz pozwolenie, to trochę inna sprawa. Jeżeli to jest obopólne pozwolenie to przepraszam ze wątpiłem w twoje "dobre intencje". Jeżeli tylko pozwolenie kumpla, to trochę nie w porządku ze... rozwiń

Skoro masz pozwolenie, to trochę inna sprawa. Jeżeli to jest obopólne pozwolenie to przepraszam ze wątpiłem w twoje "dobre intencje". Jeżeli tylko pozwolenie kumpla, to trochę nie w porządku ze strony kumpla że bawi się czyimś zaufaniem. Dziwne też z Twojej strony że mu w tym pomagasz. Dla mnie osobiście nie ma nic gorszego jak przekazywanie prywatnych rozmów/korespondencji osobom trzecim. Nie ważne jaką zawierają treść. Tym bardziej gdyby to była bardzo osobista treść, a chyba właśnie taką jest treść erotyczna. Cóż, wasza to sprawa;)

Pozdrawiam

zobacz wątek
21 lat temu
Antyspołeczny

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry