Odpowiadasz na:

Re: Internetowe Lovestory

Anty,Ty już nie popadaj w skrajności!!!!Nie śmieję się z cudzego życia tylko z tektu który chciałabym przeczytać.
Ty pewnie też śmiejesz się z dowcipów o których nawet pewnie nie wiesz,że sa... rozwiń

Anty,Ty już nie popadaj w skrajności!!!!Nie śmieję się z cudzego życia tylko z tektu który chciałabym przeczytać.
Ty pewnie też śmiejesz się z dowcipów o których nawet pewnie nie wiesz,że sa z życia wzięte.I co????
Proszę Cię,nie popadaj w skrajności oki.

zobacz wątek
21 lat temu
nefretete23

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry