Re: Internetowe Lovestory
Anty,Ty już nie popadaj w skrajności!!!!Nie śmieję się z cudzego życia tylko z tektu który chciałabym przeczytać.
Ty pewnie też śmiejesz się z dowcipów o których nawet pewnie nie wiesz,że sa...
rozwiń
Anty,Ty już nie popadaj w skrajności!!!!Nie śmieję się z cudzego życia tylko z tektu który chciałabym przeczytać.
Ty pewnie też śmiejesz się z dowcipów o których nawet pewnie nie wiesz,że sa z życia wzięte.I co????
Proszę Cię,nie popadaj w skrajności oki.
zobacz wątek