Odpowiadasz na:

Re: Internetowe Lovestory

Hehe....też racja.Prze kabelek nie bedzie potomstwa,ale poza kabelkiem???

Hehe....też racja.Prze kabelek nie bedzie potomstwa,ale poza kabelkiem???

zobacz wątek
21 lat temu
nefretete23

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry