Re: Internetowe Lovestory
no ja nie wiem, ja przysposabialam swoje dzieci. czasami okazywalo sie, ze jakis synek ma siostre to ona tez dolanczala do rodziny. a gdy znalazl sie tata, to potem tylko dowiadywal sie komu...
rozwiń
no ja nie wiem, ja przysposabialam swoje dzieci. czasami okazywalo sie, ze jakis synek ma siostre to ona tez dolanczala do rodziny. a gdy znalazl sie tata, to potem tylko dowiadywal sie komu jeszcze ma wyplacac kieszonkowe. potem, nie moglam byc 'kobieta' samotna i znalazlam sobie meza. potem...... przemilcze ;) aha, i odnalazla sie moja zagioniona odnaleziona siostra blizniaczka.
teraz to mi wyglada jak latynoska internetowa telenowela ;)
zobacz wątek