Re: Internetowe Lovestory
Wszystko zalezy od czlowieka i jego preferencji. Ja poznalem w internecie pare bardzo interesujacych kobiet. Z kilkoma sie nawet spotkalem. Jedna z nich jest moja najlepsza przyjaciolka. Internet...
rozwiń
Wszystko zalezy od czlowieka i jego preferencji. Ja poznalem w internecie pare bardzo interesujacych kobiet. Z kilkoma sie nawet spotkalem. Jedna z nich jest moja najlepsza przyjaciolka. Internet to jedna z mozliwosci pobudzenia zycia towarzyskiego. A jak sie ma szczescie i ochote to i cos wiecej mozna zyskac.
zobacz wątek
21 lat temu
Muschelsucher