Odpowiadasz na:

Re: Internetowe Lovestory

przypominaja mi sie teraz słowa mojego kolegi-odnosnie rozmow przez gg, i w necie wogole-" nie lubie tak 'rozmawiac', bo nie widze jak sie dziewczynie oczy smieja";) cos w tym jest.
poza... rozwiń

przypominaja mi sie teraz słowa mojego kolegi-odnosnie rozmow przez gg, i w necie wogole-" nie lubie tak 'rozmawiac', bo nie widze jak sie dziewczynie oczy smieja";) cos w tym jest.
poza tym
maz racje- przez net znacznie latwiej o nieporozumienia, zlą interpretacje slow-nie widzimy przeciez wyrazu twarzu drugiej osoby. z ludzmi ktorych znam, rozmawiam przez gg tylko w ostatecznosci-takie sprawy organizacyjne itp, znacznie przyjemniej nam jest w realu sie spotkac i normalnie pogadac, posmiac sie.
co do ludzi ktorych nie znam-szczerze mowiac jestem strasznie ciekawa tego naszego forumowego spotkania (o ile do niego dojdzie:P) bo to bedzie nowe doswiadczenie. a dobrze zrobic czasem cos zupelnie innego, i to chyba w koncu jakis plus netu, prawda?:)

zobacz wątek
21 lat temu
whatever

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry