Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - ocena Dziękujemy za wsparcie w kupnie mieszkania. Pan Mariusz Piskorz bardzo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 sierpnia 2024

Marek - ocena Pan Mariusz Piskorz ,pelny profesjonalizm, zawsze dostepny ,zawsze na biezaca...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 lipca 2024

Michał D - ocena Pan Mariusz Piskorz to wysokiej klasy profesjonalista. Jako strona kupująca...
~Michał D
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lipca 2024

Iwona - ocena Współpraca z Panem Mariuszem jest na wysokim poziomie. Bardzo profesjonalne...
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 23 maja 2024

Michał - ocena Sprzedaż mieszkania przeprowadzona przez P. Mariusza w sposób wzorowy,...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 marca 2024

Ola - opinia Dzień dobry, mam na imię Ola, chcę podziękować Panu Mariusz Piskorz i Pani...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2023

Karolina K. - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam ta firmę. Wszystko na najwyższym poziomie.
~Karolina K.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2022

Gosia - opinia wątek zamknięty Odpowiednie podejście do tematu, z pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem....
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lipca 2021

Agata D. - opinia wątek zamknięty Ogromny profesjonalizm. Bardzo skuteczne działanie - szybko i korzystnie...
~Agata D.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Jestem jak najbardziej zadowolony ze współpracy z biurem Investor...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Odpowiedzialne i uczciwe biuro. Polecam!
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Powierzoną pracę wykonują z największą starannością. Biuro godne polecenia.
~Daniel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Daria P. - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm i kompleksowość w załatwieniu transakcji sprzedaży mieszkania...
~Daria P.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Hubert - opinia wątek zamknięty Dużo ofert kupna sprzedaży mieszkań i domów, polecam
~Hubert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Olaf - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam współpracę z biurem. Pełen profesjonalizm. Transakcje...
~Olaf
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lutego 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Bardzo profesjonalna i rzetelna usługa. Sprzedawałam...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lutego 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Polecam usługi biura Investor Nieruchomości. Sprzedażą mieszkania zajmowali...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lutego 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Już od kilku lat wynajmuję mieszkanie - jako właściciel zleciłam to Investor...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lutego 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Przy sprzedaży mojego domu nie musiałam robić nic. Firma przygotowała ofertę,...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i rzetelna obsługa w zakresie wynajęcia mieszkania. Można...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry