Widok

Inwesting

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Witam! Poszukuje kontaktu z klientami firmy budowlanej Inwesting ktora buduje osiedle na Chelmie!!! Sprawa jest wiadoma ;( Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
tak wiadoma... cóż.. jestem klientką firmy Inwesting.... z nienaganną opinią i doświadczeniem..
Pozdrawiam,
Ulcia00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie dostałem walentynkę od Inwestingu z żądaniem dopłaty 26.800 PLN za mieszkanie, odbiór w grudniu 2007. Nieźle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CZESC !Wlasnie tez dostalam taka wiadomosc:( Zamierzam sie skontaktowac z prawnikiem w tej sprawie. Zanim cokolwiek podpisze. Czytalam umowe dokladnie i i jedyna podwyzka o jakiej jest tam mowa to wzrost inflacji ktory zostanie uwzgledniony po wplaceniu ostatnej raty. Dam znac, jesli sie czegokolwiek dowiem od prawnika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez dostalam taki list, przeczytaj ospowiedz na dole, prosze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
amber napisał(a):

> Tez dostalam taki list, przeczytaj ospowiedz na dole, prosze.
czesc,

nie moge sie z Toba skontaktowac - twoj mail odzruca moje wiadomosci!

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam państwa. Też jestem klijentem INWESTING. Także dostałem tą miłą wiadomość o podwyżsce. Chciałbym z kimś o tym porozmawiać, prosiłbym o kontakt telefoniczny, odzwonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
amber, mozesz podac do siebie jakis namiar? jak dla ciebie sie skonczyla sprawa z aneksem? twoj serwer pocztowy zwraca wiadomosci i nie moge wyslac do Ciebie maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez dostalem taka mila wiadomosc. Moze jest ktos juz po jakichkolwiek krokach zwiazanych z tym aneksem? Ja jestem umowiony z Prezesem a rozmowe a jak wy sobie z tym poradziliscie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry