Usługi zlecone - rekuperacja i odkurzacz centralny.
Rekuperacja - zaprojektowana od nowa instalacja, położone rury PE-flex, filtr antysmogowy, uruchomiona centrala Renovent. Zdarzały się drobne uwagi "kosmetyczne" co do położonej instalacji, ale były wykonywane bez dyskusji i na miejscu. Rekuperator działa u mnie od 2 miesięcy i nie mam żadnych uwag. Ustawienia zrobione przez serwisantów APIS są odpowiednie - niczego nie zmieniałem. Jakość powietrza w środku super.
Odkurzacz centralny - z racji braku środków na razie zleciliśmy położenie rur. Centrala przyjdzie w kolejnym etapie. Tak więc na tą chwilę jestem w stanie ocenić jedynie użyteczność projektu (na każdej kondygnacji jedno gniazdo w centralnym miejscu, brak konieczności przepinania w kilku miejscach, więc użyteczność wysoka) i jakość wykonania (tak jak w przypadku wentylacji, rury położone niekolizyjnie i schludnie, więc jakość oceniam również na wysoką).
Ogólna ocena - dałem najwyższą, bo wszystko czego oczekiwałem od firmy od rekuperacji i odkurzacza, dostałem. Jedynie w cenie dałem niżej, bo nie jest to najtańsza firma. Ale akurat na wentylacji nie chciałem oszczędzać. Podsumowując, polecam usługi firmy APIS.