Serdecznie pragne przekazac ogromne słowa uznania i i szacunku i wdzięczności dla Kliniki Weterynaryjnej "Crisvent" ul. Warszawska 42. 81-309 Gdynia , prowdzonej przez wspaniały personel medyczny : Lek. wet. Cristina Fanego Vela, oraz Lek. wet. Rafał Chorosiński... Jestem bardzo wdzięczny za wkład pracy i za zaangażowanie w sprawe leczenia mojej suczki Maji , ktora , dzieki ogromnym staraniom i leczeniu przez w/w lekarzy , pomimo cięzkiej operacji wraca do zdrowia. Okazanie szacunku i zainteresowania sie moją suczką przez w/w lekarzy przy leczeniu i wspaniałej serdecznej opiece zasługuja na ogromny szacunek nie tylko z mojej strony , ale także powinno być docenione przez Wyższe Instancje Weterynaryjne. Dlatego ośmielam sie z całym szacunkiem i radością przekazać , te jak miewam bardzo pozytywne i pełne szacunku , słowa uznania i wdzęczności za ogromny wkład pracy przy leczeniu mojej suni ,przez lekarzy weterynarii "Crisvent". Jestem zaszczycony tak wspaniałą Kliniką Weterynaryjną , która jest godna najwyzszego zaufania ,uznania i szacunku i polecenia dla innych klientów, ktorzy tak jak jak kochaja zwierzęta..... Z wyrazami szacunku i powazania dla w/w Kliniki "Crisvent"