Widok

Iryna - ocena

Prestige Lingua Temat dostępny też na forum:
Polecam szkołę, córeczka bardzo lubi zajęcia, dużo poznała z zajęć, bardzo pomocna jest aplikacja która służy do pomocy w nauce. Także bardzo ładnie ułożony jest grafik zajęć! Polecam szkole!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Iryno, bardzo dziękujemy za tak miłą opinię i za polecenie naszej szkoły. Cieszymy się, że córeczka lubi zajęcia i że nauka języka angielskiego przynosi konkretne efekty.

W Prestige Lingua zależy nam na tym, aby nauka języków była przyjazna, dobrze zorganizowana i skuteczna. Cieszymy się również, że aplikacja wspiera codzienną pracę i pomaga utrwalać materiał.

Dziękujemy za zaufanie i dobre słowa o organizacji zajęć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka i Szkolnictwo

Anka - ocena (6 odpowiedzi)

Jeżeli zastanawiacie się nad X LO w Gdyni to odradzam. System oceniania to porażka. Szkoła marzeń...

do góry