Widok

Iwona - ocena

Prestige Lingua Temat dostępny też na forum:
Bardzo polecam szkołę. Córki chętnie chodzą na zajęcia ze względu na nauczycieli. Pani Lenka i Pani Julia prowadza zajęcia z dużym zaangażowaniem. Efekty nauki dodatkowo pomaga utrwalić aplikacja, którą szkoła oferuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Iwono, bardzo dziękujemy za polecenie naszej szkoły i za docenienie pracy Pani Leny oraz Pani Julii. Cieszymy się, że córki chętnie przychodzą na zajęcia, a zaangażowanie lektorek jest dla nich tak ważne.

W Prestige Lingua zależy nam na tym, aby nauka języków była skuteczna, przyjazna i dobrze wspierana także między spotkaniami. Cieszymy się, że aplikacja pomaga utrwalać efekty nauki.

Dziękujemy za zaufanie i miłe słowa o naszych zajęciach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka i Szkolnictwo

Anka - ocena (6 odpowiedzi)

Jeżeli zastanawiacie się nad X LO w Gdyni to odradzam. System oceniania to porażka. Szkoła marzeń...

do góry