kuchnie mooner

Meble kuchenne

Gdynia, Legionów 112

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek - ocena Chciałbym polecić tę firmę! Moja kuchnia została wykonana naprawdę szybko, a...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

Danuta - opinia Polecam. Meble dobrej jakości. Przyszły w terminie. Nic nie było uszkodzone i...
~Danuta
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 14 lipca 2023

D. - opinia Mogę polecić tą firmę z czystym sumieniem. Kontakt oraz realizacja na bardzo...
~D.
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 26 czerwca 2023

Maria - opinia Pomimo fachowej pomocy podczas projektowania kuchni, podczas montażu okazało...
~Maria
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 maja 2023

P.R - opinia Jestem bardzo zadowolona z obsługi i ceny. Meble choć z gotowców to całość...
~P.R
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2022

Marza - opinia Świetnie kuchnie. Przy montażu konieczne jest doświadczenie.
~Marza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 sierpnia 2022

Przemek - opinia wątek zamknięty Bardzo solidna firma. Jestem bardzo zadowolony z projektu, montażu oraz...
~Przemek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Przemysław Małecki - opinia wątek zamknięty Obsługa wyjątkowa pod każdym względem! Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni tak...
~Przemysław Małecki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Początki współpracy nie były łatwe. Długie oczekiwanie na Pana który miał...
~Ania
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 maja 2021

Ryszard - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Miła obsługa . Wszystko zgodnie z ustaleniami.
~Ryszard
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Karola - opinia wątek zamknięty Projesjonalna obsługa, zaangażowanie podczas całego procesu od projektu do...
~Karola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lipca 2020

Justyna - opinia wątek zamknięty Gdybym mogła to dałabym 10gwiazedek. Miła obsługa. Szybki fajny projekt małej...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2020

Jak zawsze doskonale! wątek zamknięty To już kolejny zakup bo meble sprawdzone i niedrogie. Bardzo polecam salon...
~Kuba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 marca 2019

Meble super polecam :) wątek zamknięty Robiłem u nich kuchnie jakiś czas temu i mogę powiedzieć że meble bardzo...
~Darek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 marca 2019

Dziękujemy za piękną kuchnie :) wątek zamknięty Żona zadowolona a to najważniejsze ;) Kuchnia wyszła bardzo ładnie. Meble...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 marca 2019

SUPER !!! wątek zamknięty Byłam w 4 salonach bo zależało mi na cenie. Do izi kuchnie trafiłam z...
~KASIA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 marca 2019

Rzetelna firma wątek zamknięty Porządna firma. Meble dobrej jakości i należycie zapakowane. Polecam :)
~Kuba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Polecam !!! wątek zamknięty Do salonu trafiłam przez przypadek posiadając już w ręku projekt na kuchnie w...
~Marlena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry