Widok

JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ PO GIMNAZJUM?

Jeżeli kończysz w tym roku gimnazjum i zastanawiasz się, jaką wybrać szkołę - pomyśl o Ekonomiku w Gdyni Orłowie. Jest to szkoła, która poza maturą - umożliwi Ci zdobycie zawodu technika ekonomisty lub technika handlowca. W czasie nauki - możesz poza tym próbować sił - w różnego rodzaju olimpiadach ekonomicznych. Wielu uczniów naszej szkoły już w trzeciej lub czwartej klasie - wygrało w ten sposób indeksy na renomowane wyższe uczelnie.
Nasza szkoła jest bardzo wesoła, tętni życiem (m.in. za sprawą szkolnego radiowęzła).
ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE SZKOŁY! 28.04.2006, 13.00- 17.00

Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły: tel. 624-82-86
Oraz na stronie internetowej: www.zsae.int.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam XIX LO....na pesstaloziego w gdańsku wrzeszczu:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak masz łep jak cep to wybierz trójkę gdyńską. Tam już nie ma bogatych snobów, ale prawdziwe mózgi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoła Mydłowskiej w Warszawie.
Tak, kawał drogi, ale uwierzcie mi, że już na tym etapie warto wybierać takie uczelnie, które przygotowują do zawodu.
Które rozwijają. Nie ma sensu tracenie czasu na miejsca, gdzie zdobywacie wyłącznie papierek i idziecie dalej.
Bo co to wam w praktyce da?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko, że w tym wieku mało ludzi wie co chce robić. Młodzi ludzie bardzo błądzą i to jest normalne. Ja skończyłam studia, myślałam, że wiem co chcę robić i teraz pracuję w zupełni innym miejscu. Po gimnazjum wg mnie to jeszcze czas młodości moim zdaniem i liceum jest najlepszym wyjściem, żeby odkrywać siebie. Oczywiście jeśli ktoś chce iść do technikum i mieć zawód nie widzę w tym złego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Szukam dobrego prawnika do firmy (8 odpowiedzi)

Czy przy prowadzeniu biznesu wykorzystujecie usługi prawnika i w jakim zakresie? Długoterminowo,...

Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? (137 odpowiedzi)

Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go zabrac do dobrej,...

Gdzie wynajem busa ? (11 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

do góry