Widok

JASIEŃ PARK - GDAŃSK

ZAKUPIŁAM MIESZKANIE NA JASIEŃ PARKU, NIE MA ZASTRZEŻEŃ NA DZIEŃ DZISIEJSZY DO OBSŁUGI ORAZ DEWELOPERA.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość: 4
 
terminowość: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na kiedy macie przewidziany odbiór mieszkania i w którym budynku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odbiór mamy w Grudniu w budynku o drzewnej nazwie :) Klon. Jest już stan surowy, z tego co mi pani z biura obsługi powiedziała to będą montować okna niedługo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to pewnie w grudniu go nie dostaniecie,ja mialem na czerwiec odbior pierwszego budynku (w przeblyskach margo mowilo ze nawet wczesniej -kwiecien a w reklamach wspominali nawet o styczniu ) a na koniec miesiaca dostalem pismo ,ze najwczesniejszy mozliwy odbior to koniec wrzesnia. co wcale nie jest pewne ,bo poslizg mja w wykonczeniu ,nie ma podlaczonego ogrzewania i najwiekszy problem tej inwestycji. NIE MA PRADU -do dzis nie istnieje stacja trafo !! zakladajac optymizm margo ze do konca wrzesnia podlacza prad i wykoncza wszyystko,to dalej budynek nie bedzie mial odbioru -kolejne 3 tyg. Realny termin wprowadzki koniec pazdziernika. NIe mamm juz sil do margo ...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

też kupiliśmy mieszkanie w budynku C z terminem odbioru 31.12.2012. Patrząc na postęp prac raczej mam wątpliwości na temat odbioru w terminie. Mam w związku z tym pytanie do kogoś z budynku A lub B. pamiętam, że widziałem początkowo termin oddania II kwartał 2012, czyli najpóźniej 30.06.2012r. Mamy połowę lipca i jak widać oddania nie ma.

Crazy piszesz o piśmie z przesunięciem terminów. Czy to wiązało się z podpisaniem aneksów, czy była mowa o karze za opóźnienia wpisane w umowie, czy może będą się od tego wykręcać?

Budynek A w listopadzie 2011 był częściowo otynkowany, a tu widać, że realny termin to wrzesień, październik. Budynek C dopiero osiągnął stan surowy, a do terminu oddania mamy 5 miesięcy. Widać, że pewnie dotrzymanie terminów nie jest ich mocną stroną.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra rada od (niestety) starego klienta tej zacnej firmy - wstrzymajcie się z komentarzami do momentu przekazania Wam własności. U nas też na początku było bajkowo, potem już tylko gorzej, a na dzień dzisiejszy postępowanie przedsądowe...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdy oglądaliśmy w lutym mieszkanie, powiedziano nam, że odbiór nastąpi w maju. W marcu podpisaliśmy umowę i już był termin 15 lipca. w lipcu dostaliśmy informacje, że odbiór nastąpi do końca września. W zeszłym tygodniu pani z Margo powiedział nam, że termin będzie dotrzymany, ewentualnie przesunięty o max tydzień. Mamy 22 dzień września i nie dostaliśmy wezwania do odbioru lokalu. Jak tak dalej pójdzie, sprawa trafi do sądu. Aha, mieszkanie jest w budynku A.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry