Widok

JAŚMINOWY STOK 65/67

Karczemki Temat dostępny też na forum:
Witam,

czy ktoś słyszał coś o mieszkaniach poddaszowych na Jaśminowym stoku 65 i 67? Wyglądają interesująco ale długo nikt ich nie kupił. Co może być przyczyną? Czy to brak balkonu i okna jedynie połaciowe, czy może jakieś wady konstrukcyjne, zła izolacja?

Poważnie myślę o zakupie ale nie chciałbym wpakować się na minę ;)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że głównie cena jest problemem. Mieszkania i lokalizacja ok. Okolica jak wszędzie 10000000 problemów:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki :-) mieszkaniec moze z ktoregos z tych blokow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
???????anonim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te mieszkania maja podobno wadliwa izolacje dachu. Slyszalam, ze cala trzeba robic od nowa. Jak nie jakis grzyb to w lecie sauna a w zimie zimnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To cenna informacja. Mogę zapytać skąd takie info?
Czy na takie rzeczy nie ma gwarancji?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie kupujcie takich mieszkan to mina, nikt tego nie kupuje jak widac, to poddaszowy loft bedziesz sie czul jak w puszce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fakt, brak zwykłego okna. Widok tylko na niebo praktycznie ale przede wszystkim czarny dach z blachodchówki. Jeżeli izolacja spartaczona to latem plus 40C
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd ta wiedza? Mieszkasz Easy na poddaszu? Bo z tego co widać to i jedno i drugie mieszkanie mają też normalne okna. Remont dachu był w zeszłym roku i kominów też. Mieszkania są ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mieszkam ale sie przymierzam :-) nie maja normalnych okien. Wiedz dlownie z neta.Nie wiem czy mowimy o tych samych blokach, te zostaly oddane do uzytku w zeszlym roku, wiec chyba niemozliwe zeby juz byly remonty. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gadał głuchy że ślepym:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jaśminowy Stok

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry