Odpowiadasz na:

JEDEN PROCENT

witam, chciałabym poinformować bo nie którzy myślę że nie są świadomi 1 % z podatku. Jak nie przekażecie 1 % to ta kwota idzie do Skarbu Państwa. Lepiej dać jeden procent jakiemuś choremu dziecku... rozwiń

witam, chciałabym poinformować bo nie którzy myślę że nie są świadomi 1 % z podatku. Jak nie przekażecie 1 % to ta kwota idzie do Skarbu Państwa. Lepiej dać jeden procent jakiemuś choremu dziecku niż wzbogacać PAŃSTWO!!! nic nie tracicie dając. dużo ludzi potrzebuje pomocy, tylko chorych dzieciaczków. nie dając 1 % nie macie więcej w kieszeni.

pozdrawiam
pracownik biura rachunkowego

zobacz wątek
13 lat temu
~pracownica BR

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry