Widok

JEST SUPER

Gdańsk Nowy Port Temat dostępny też na forum:
Zamieszkuje w N.P. od ponad 2 lat. Przez pierwsze pol roku (jesien-zima) praktycznie nie znalem tej dzielnicy (nie jestem rodowitym...), ale kiedy nadeszla wiosna 2006 i wsiadlem na rower, to poprostu oniemialem z pozytywnego wrazenia samej dzielnicy (ogolnie starej i nowej czesci). Zatoka, sciezki rowerowe, zielen itp na wyciagniecie reki. Pijaczki i bieda jak wszedzie w naszym kochanym Kraju, w tego typu dzielnicach. Pania redaktor zapraszam na "spacer" po Gdansku, to zobaczy tak naprawde na "wlasne oczy" nocne sklepy z alkoholem, pijaczkow i lobuzow I ligi. Wiem, wiem p.redaktor zapewne zamieszkuje w domku jednorodzinnym lub mieszkanku na osiedlu strzezonym za srednio 5/7 tys za m2, w czasie kiedy spoleczenstwo w 2005r kupowalo mieszkanie z N.P za srednio 2 tys za m2. Teraz, kiedy jest wyremontowana ul. Marynarki Polskiej, dojazd autem do centrum zajmuje max 15/20 min, nie dluzej tramwajem.
Moja ocena
Nowy Port kategoria: Dzielnice i osiedla
usługi i handel: 5
 
lokalizacja: -
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu mieszkam od urodzenia i tu (wporównaniu do letnie wa jest):bardzo bezpiecznie,niema tyle pijaków i wszystko jest w miare dobrym stanie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nowy Port

Kamienice Magellana - opinie i oceny (19 odpowiedzi)

Kamienice Magellana to zespół dwóch trzypiętrowych budynków zlokalizowanych w Nowym Porcie przy...

do góry