Widok

JESTEM W SZOKU !!!!!

Nie moge w to uwierzyć moja cierpliwość sie skończyła!!! Mieszkam w chwaszczynie na pograniczu z osowa wiec nie mam wielkiego wyboru co do jadłodajni od dłuższego czasu zamiawiałam u nich dania i za karzdym razem coś nie tak było :
A to zamiast ziemniaków frytki, a to pierś z kurzaka z sosem śmienanowo-ziołowym z suszonymi pomidorami nie zawierała sosu, a to pomylone sosy, a to płaciłam za dojazd przy zamówieniu na ponad 40zl pizze jaka miałam dostać w przeprosinach niestety nie otrzymałam POZDRAWIAM PANA KIEROWNIKA... KOBIETA KTÓRA PRZYJMUJE ZAMÓWIENIA JEST CHYBA NIE DOSŁYSZ ĄCA, NIE MIŁA I NABURMUSZONA MIAŁAM WRAŻENIE ŻE SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE ROBIE JEJ NIEWYOBRAŻALNĄ KRZYWDE!
ALE PRZYMYKALAM NA TO OKO PONIEWAŻ JEDZENIE JEST SMACZNE ALE DZISIAJ TĄ KOBIETE PONIOSŁO ZADZWONIŁAM O GODZ 21:28 I SZANOWNA PANI OŚWIADCZYŁA MI IŻ NIE PRZYJMIE MOJEGO ZAMÓWIENIA PONIEWAŻ KIEROWCY MAJA JUŻ ZAMÓWIENIA DO ROZWIEZIENIA! JEŻELI SZANOWNA PANI NIE MA OCHOTYRZYJMOWAĆ ZAMÓWIENIA TO PROSZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ NAD ZMIANA PRACY!!! SZCZYT CHAMSTWA I BEZCZELNOŚCI
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość potraw: 4
 
czas realizacji: 4
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry