Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nieuczciwa szkoła wątek zamknięty Wpłaciłam całą kwotę (prawie 2000 zł) za kurs letni (lipiec 2015), długo...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

POLECAM NORWESKI!!! wątek zamknięty Chodzilem na zajecia w zeszlym roku do p. Kasi. Wszystko przystępnie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2015

Wysoki poziom kształcenia. wątek zamknięty Szkoła reprezentuje sobą wysoki poziom kształcenia. Jestem bardzo zadowolony...
~Roman
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

POLECAM wątek zamknięty Polecam tę szkołę jak najbardziej. Zajęcia z języka holenderskiego prowadzone...
~Nederlandse cursist :)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

Bogusia - opinia wątek zamknięty Kurs norweskiego intensywny (100 godz) w przystępnej cenie. Lektor z dużym...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

uczennica - opinia wątek zamknięty polecam szkołę zwłaszcza intensywny kurs języka norweskiego. kurs ten...
~uczennica
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

Nie polecam!! wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam szkoły. Na zajęciach z j. norweskiego "pani lektor"...
~Da
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2014

Nie polecam wątek zamknięty Umowa skonstruowana b.niekorzystnie dla uczestnika. Zajęcia prowadzone bez...
~Dorcia
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2012

Polecam! wątek zamknięty Bardzo miłe i pomocne panie w rejestracji oraz wysoki poziom nauki w...
~Przemysław
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

Polecam! wątek zamknięty Bardzo miłe i pomocne panie w rejestracji oraz wysoki poziom nauki w...
~Przemysław
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam
~janusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

MOJA OPINIA O SZKOLE JORD wątek zamknięty Szkoła Jord jest instytucją profesjonalną zarówno pod względem organizacyjnym...
~Ewa Krzyślak
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

POLECAM! wątek zamknięty Super szkoła, zajęcia interesujące, na wysokim poziomie, które idealnie...
~Dawid K.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

Przyjazna Szkoła wątek zamknięty Bardzo dobra kadra lektorska, potrafią zainteresować językiem i zmotywować do...
~marta
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Super zkoła supr ludzie wątek zamknięty Uczestniczyłam w rocznym kursie języka norweskiego, grupa liczyła 7-8 osób...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lipca 2009

Polecam!!! wątek zamknięty Dołączam się do poniższej opini. Chodziłam na kurs języka norweskiego. Lektor...
~Aneta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2008

duński - 1 miesiąc wątek zamknięty Szkoła bardzo elastyczna w organizowaniu zajęć. Mała grupa (4 osoby) jest z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2008

dunski wątek zamknięty z czystym sumieniem moge polecic :) elestyczne godz i terminy zajec, lektor...
~arek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2008

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tej szkoły. Istnieja w Trójmieście lepsze. Żle mnie...
~lea
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

19

wątków

do góry