Widok

Ja bym tego serwisem nie nazwał

Najgorszy serwis jaki w życiu widziałem w dodatku w jakim miejscu!!! Po pierwsze nie jest to żadne centrum miasta po drugie serwis jest w domku jednorodzinnym, po trzecie beznadziejna obsługa, nie ma możliwości dodzwonienia się do nich, nie ma tam żadnego specjalisty. A właściciele to największe buraki jakich w życiu spotkałem- odradzam ten serwis pod każdym względem i nie chce mi się wierzyć że ktokolwiek jest z niego zadowolony! Podejrzewam że powyższe opinie są opisane przez właścicieli!
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego najgorszy??? piszesz same głupoty. Czy każdy serwis musi być w centrum??? do centrum masz 5 min autem to tak daleko??? Spójrz np. na Plichtę w Szadółkach??? nie chciałbym tam jeździć- tam dopiero problem z dojazdem. Serwis w domku? co Tobie przeszkadza ze Właściciel ma wszystko pod ręką??? Człowiek zaczynał pewnie od małego warsztatu, a popatrz jak się rozbudował !!! Nawet w Gdyni zaczynać ma się rozbudowa- co świadczy o tym ze mają sporo ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. Chyba zazdrość zjada ludzi w tym Ciebie. Po trzecie a do którego warsztatu nie masz problemu się dodzwonić?? nie każdy siedzi przy telefonie i czek jak zadzwonisz !! Widocznie mają tyle zleceń że nie zawsze mogą odebrać- ja takich problemów nie mam. Obsługa bardzo miła i doświadczona od kilkunastu lat na rynku. Ja POLECAM TEN SERWIS korzystam z ich usług od kilku lat. A poprzednie opinie nie wyglądają na pisane przez właścicieli- po co im by to było ??? Nie muszą robić sobie reklamy poprzez pisanie komentarzy. Pozdrawiam Panów z serwisu i do zobaczenia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry