Widok

Jacuzzi na wyłączność - gdzie wynajmę?

Witam może ktoś doradzic albo polecić, gdzie moge wynająć jacuzzi na wyłączność? w walentynki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Willa Bryza w Gdyni - byliśmy i możemy polecić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też byłam wraz z chłopakiem (obecnym mężem) w Bryzie. Klimat cudowny, jacuzzi jak ze snów, sauna genialna. Jednak co mnie w nim zniechęciło? Pani recepcjonistka powiedziała, że będzie pukać do dzwi 20 minut przed zakończeniem czasu (2h). Powiedziała, że nikt nie będzie wchodzić w przeciągu tego czasu do pomieszczenia pod żadnym pozorem. Ku naszemu zdziwieniu, wówczas gdy byliśmy sobą zajęci w dniu naszej rocznicy, pani recepcjonistka przerwała nam wchodząc do pomieszczenia, nie dość że naruszając zasadę którą sama nam przekazała (nikt nie będzie wchodził) to jeszcze jak z mężem kalkulowałam weszła 40 minut przed zakończeniem czasu. No cóż mogę rzec... Nastrój się zepsuł, miny zrzędły, samopoczucie spadło. Z racji tego w tym miejscu się już nie pojawimy, bo został duży uraz, ale jeśli chodzi o ogólny całokształt, nie licząc w tym wypadku nieprofesjonalnego zachowania personelu, jacuzzi można pochwalić. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to ja polecam samemu zainwestować i mieć święty spokój https://www.baseny-materace.pl/pl/p/SPA-dmuchane-Jacuzzi-hydromasaz-4os.-Bestway-MILAN-nr-60029/548
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Gdzie wynajem busa ? (5 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

do góry