Widok

Jadłem w wielu miejscach sushi ale to było zdecydowanie najgorsze

Obsługa miła i co do niej nie mam zastrzezeń. Jeśli chodzi o jedzenie to zupa tajska była ok, z rosołem już gorzej bo w niczym nie przypominał prawdziwej azjatyckiej zupy, a raczej "zupki chińskiej" z za dużą ilością wody. Zielona herbata podana w dzbanku bez sitka, czyli nalewając herbatę nalewało się razem z fusami. I na sam koniec, to "sushi" poza tym że ceny z kosmosu, to zestawy źle skomponowane . Zestaw za prawie 140zł posiadał około 10 futomaki a cala reszta prawie 30 kawałków to californiamaki. Mało tego podane na zwykłym talerzu bez żadnej dekoracji. Smak :) a raczej jego brak. Lepiej smakuje gotowe z paczki z hipermarketów. Nie wiem czy to było z przed tygodnia ale prawie całość zabraliśmy na wynos żeby się nie zmarnowało chociaż i tak to poszło do śmieci. No i oczywiście za zapakowanie na wynos 5zł. hahha. Polecam 77 Sushi ktore jest na motława albo w sopocie, badz moshi sushi w gdyni. ALE NIE TO!!!!!!!!!!!!!!!!
Moja ocena
New Kansai Sushi kategoria: Sushi
obsługa: 3
 
menu: 1
 
jakość potraw: -
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem,ze konkurencje żal d... sciska bo az wali na kiloment prowokacją. Jadam w tym lokalu i nie mam zastrzezen co do jego jakosci . Takie opinie są nieprawdziwe,polecam samemu pojsc i się przekonać, jedyną prawdą odnośnie tego komentarza to wynos i herbata z "fusami":) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
@jacek,

A od ciebie czuć właścicielem, który za dużo czasu spędza na forum, a za mało w lokalu, który jest najgorszą sushidajnią w 3mieście.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
niechcący zminusowałem wypowiedź
popieram poprzednika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry