Widok
Jadwiga Dahlke - ocena
Kupiliśmy mieszkanie za pośrednictwem Pana Tymona z agencji nieruchomości Dom&House i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Tymon chętnie odpowiadał na wszelkie pytania oraz zawsze znajdywał dla nas czas. Cała agencja nieruchomości bardzo pomocna oraz na każdym spotkaniu panowała przyjemna atmosfera. Polecam.