Pyszne jedzenie i świetna atmosfera. Szczególne wyróżnienie dla pani Adrianny za profesjonalizm i super podejście do gościa. Rzadko spotyka się tak zaangażowaną i miłą obsługę. Polecam z całego serca!
00
~Jagoda Majocha
83.1.168.*
(4 dni temu) 23 czerwca 2026 o 07:48
Odpowiedź obiektu
Dziękujemy za piękną opinie i cieszymy się, że wizyta w naszej restauracji była tak udana, do zobaczenia wkrótce!