Widok

Jaja sobie robią!!!

Jeżdżę do pracy 181 i dziś oczywiście nie przyjechał autobus a korków żadnych nie było! Taka sytuacja nie jest po raz pierwszy ponieważ już parę razy autobus się nie pojawił WCALE!!!Kierowcy jeżdżą sobie jak chcą!PORAŻKA!
Moja ocena
zawartość: -
 
jakość: -
 
atrakcyjność: -
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdza bilety jak żandarm

W piątek jechałem autobusem linii 198,który jest na ul. Nasypowej o godz 07.32. kiedy chciałem wysiąść z autobusu na Przystanku Nasypowa n/ż,do autobusu jak żandarmi wpadli kontroleży,zachowując się o zgrozo,tak jakby chcieli znależ jakiegoś przestępcę!Ja wysiadałem z autobusu i z tego co jest mi wiadomo,żeosoby,które wysiadają nie powinny okazywać biletu do kontroli.Stało się inaczej!Starsza pani,która moim zdaniem mogła by sprzątać zajezdnię zachowywała się skandalicznie,gdy zwróciłem jej uwagę,że wysiadam i niemam obowiązku okazania biletu,zachowała się jak jakiś kat,gdyby mogła,toudusiła by mnie!Pytam kto zatrudnił taką agresywną wiedżmę,która nie potrafi zachować się jak człowiek cywilizowany,godny na to stanowisko!O tej pani słyszałem niejednokrotnie,że to jakas pomyłka,jej zachowanie godzi w dobre imię ZKM Gdynia.Błagam dajcie ją tam,gdzie być powinna tj. przy miotle!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry