~adalbert
109.241.231.*
(9 lat temu) 29 sierpnia 2016 o 18:31
Film jest genialny
Nie lubie komedii, sa przewidywalne lub irytujace. Ta jest genialna.. Troche w stylu woodego allena, super inteligentna, bezpretensjonalna, z przeslaniem - dla chetnych. Po zakonczeniu chcielismy sie od razu wybrac po raz drugi, zdecydowanie polecam!
35
0