Odpowiadasz na:

Jak Rozliczacie PIT?

jak w temacie. Pytam bo jakoś nie wyobrażam sobie ogarnąć to i wypisać ręcznie, ale jakoś sobie ludzie z tym muszą radzić.
Słyszałam, że są programy online do tego.
A może jednak... rozwiń

jak w temacie. Pytam bo jakoś nie wyobrażam sobie ogarnąć to i wypisać ręcznie, ale jakoś sobie ludzie z tym muszą radzić.
Słyszałam, że są programy online do tego.
A może jednak ogarniacie to normalnie? W takim razie JAK?

Pozdrawiam i dzięki!

zobacz wątek
11 lat temu
~Bogna92

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry