Widok

Jak dbać o samochód

Praktycznie każdy w dzisiejszych czasach posiada własny samochód. Wiecie jak o niego dbać? Polecam Wam https://www.magazyn-motoryzacyjny.pl/plukanka-do-silnika , jest to strona na której można się wiele dowiedzieć na temat motoryzacji. Różnego rodzaju artykuły pokazują jakie czynności wykonywać aby nasz samochód był sprawny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja ci polecam http://www.magazynpsychiatryczny.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

oprócz dbania o auto w formie sprząta i robienia okresowych przeglądów u mnie auto wyposażyłem w monitoring GPS truckonline. Dzięki temu wiem jak ktoś jedzie autem, co z nim się dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Warto pomyśleć aby kupić dobre kosmetyki do samochodu, mnie znajomy, nawiasem fan motoryzacji polecił https://showcarshine.pl/ To bardzo dobrze zaopatrzony sklep, ma naprawdę duży wybór specyfików zarówno do wnętrza auta, jak i do pielęgnacji silnika, felg, lub karoserii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dla polskiego Janusza motoryzacji dbanie o samochód to pojęcie zupełnie obce.Wystarczy przejść się po byle parkingu po deszczu ,może 1 na 10 jest nawoskowany,to kto tym bardziej będzie wymieniał olej i inne podzespoły jak o podstawowa kosmetykę nie potrafi zadbać po i po co,deszcz przyjdzie to się umyjo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyścić,sprzątać,woskować przed zomą o po zimie,myć ręcznie, dobry olej wymieniać na czas,robić przeglądy,nie dawać w gaz na zimnym silniku, jeździć szybko i bezpiecznie. Dbać o wycieraczki szyb i elementy plastikowe/gumowe wewnątrz (uszczelki,pedały,dywaniki) wymieniać foltry(wszystkie na czas) nie jeździć po krawężnikach,nie parkować pod drzewami,szczególnie pod kwitnąca lipą(dbać o kanały spustowe-takie są w każdym aucie)jeździć z uśmiechem na twarzy i empatią oraz właściwym zrozumieniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Im lepiej i bardziej dba się o samochód tym dłużej będzie dobrze służył. Ostatnio podczas przeglądu samochodu okazało się że jest problem z lampą przednią. Miałem wybór nowa albo jakaś naprawa. Dostałem namiar na https://regeneracja-led.pl/ gdzie powiedzieli że zajmą się lampą. Nie widać śladów naprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przed zakupem mojego pierwszego auta nie sądziłem, że tak bardzo się wkręcę w picowanie go. Lubię sam trochę pogrzebać, ale wiadomo, że nie ze wszystkim taki laik jest sobie w stanie poradzić. Ostatnio byłem na przeglądzie w K&K Wojtanowicz w Gdyni, bo znajomy mi polecił. W końcu jestem spokojny o swoje oczko w głowie, bo widać, że Panowie się znają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Słaba reklama
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

sklep motocyklowy (3 odpowiedzi)

Hejka, czy warto odwiedzić stronę sklepu 4 slidery? https://czteryslidery.pl/asortyment/odziez/buty/

Stacja benzynowa AUCHAN - proszę o opinie (32 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinie odnośnie stacji paliw AUCHAN na Szczęśliwej. Jaka jest jakość paliwa...

Czy dostanę mandat? (3 odpowiedzi)

Witam, Tak się nieszczęśliwie złożyło, że przjechałem na czerwonym świetle. Na tym skrzyżowaniu...

do góry