Widok

Jak dbać o samochód

Praktycznie każdy w dzisiejszych czasach posiada własny samochód. Wiecie jak o niego dbać? Polecam Wam https://www.magazyn-motoryzacyjny.pl/plukanka-do-silnika , jest to strona na której można się wiele dowiedzieć na temat motoryzacji. Różnego rodzaju artykuły pokazują jakie czynności wykonywać aby nasz samochód był sprawny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
A ja ci polecam http://www.magazynpsychiatryczny.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

oprócz dbania o auto w formie sprząta i robienia okresowych przeglądów u mnie auto wyposażyłem w monitoring GPS truckonline. Dzięki temu wiem jak ktoś jedzie autem, co z nim się dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Warto pomyśleć aby kupić dobre kosmetyki do samochodu, mnie znajomy, nawiasem fan motoryzacji polecił https://showcarshine.pl/ To bardzo dobrze zaopatrzony sklep, ma naprawdę duży wybór specyfików zarówno do wnętrza auta, jak i do pielęgnacji silnika, felg, lub karoserii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dla polskiego Janusza motoryzacji dbanie o samochód to pojęcie zupełnie obce.Wystarczy przejść się po byle parkingu po deszczu ,może 1 na 10 jest nawoskowany,to kto tym bardziej będzie wymieniał olej i inne podzespoły jak o podstawowa kosmetykę nie potrafi zadbać po i po co,deszcz przyjdzie to się umyjo...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyścić,sprzątać,woskować przed zomą o po zimie,myć ręcznie, dobry olej wymieniać na czas,robić przeglądy,nie dawać w gaz na zimnym silniku, jeździć szybko i bezpiecznie. Dbać o wycieraczki szyb i elementy plastikowe/gumowe wewnątrz (uszczelki,pedały,dywaniki) wymieniać foltry(wszystkie na czas) nie jeździć po krawężnikach,nie parkować pod drzewami,szczególnie pod kwitnąca lipą(dbać o kanały spustowe-takie są w każdym aucie)jeździć z uśmiechem na twarzy i empatią oraz właściwym zrozumieniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Im lepiej i bardziej dba się o samochód tym dłużej będzie dobrze służył. Ostatnio podczas przeglądu samochodu okazało się że jest problem z lampą przednią. Miałem wybór nowa albo jakaś naprawa. Dostałem namiar na https://regeneracja-led.pl/ gdzie powiedzieli że zajmą się lampą. Nie widać śladów naprawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

ha,ha,ha od razu widać ,że napisał to właściciel warsztatu albo ktoś z jego ekipy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przed zakupem mojego pierwszego auta nie sądziłem, że tak bardzo się wkręcę w picowanie go. Lubię sam trochę pogrzebać, ale wiadomo, że nie ze wszystkim taki laik jest sobie w stanie poradzić. Ostatnio byłem na przeglądzie w K&K Wojtanowicz w Gdyni, bo znajomy mi polecił. W końcu jestem spokojny o swoje oczko w głowie, bo widać, że Panowie się znają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Słaba reklama
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętaj, że warto też zadbać o to, co jest pod maską. Wskazany jest zwłaszcza preparat do regeneracji silnika. Jak sama nazwa wskazuje, środek ten odbudowuje jednostkę napędową i zapewnia jej długowieczność.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jak najdalej od jakichkolwiek sztucznych preparatów .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz to nie problem, jest wiele profesjonalnych kosmetyków do wyboru. Ja też od czasu do czasu jeżdżę do Porsche Centrum Sopot gdzie kupowałam swoją Panamerę. Tam korzystam z Car Spa. Jednak specjaliści najlepiej się znają na tym jak odpowiednio zadbać o auto.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

powiem tak , właściciel panamery nie będzie pisał takich głupot ,tylko jakiś frajer ,który chciałby mieć takie auto może w ten sposób się chwalić pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najważniejsze jest aby myć go co jakiś czas oraz odkurzać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z doświadczenia wiem, że ważne są dobrej jakości wycieraczki, które zapewnią widoczność w najgorszych warunkach pogodowych, takie w ofercie mają np. w https://www.oximo.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

jeśli chodzi o płukankę to polecam tą z firmy TEC
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

też polecam. jest mega dobra i dokładnie czyści
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mnie to się strasznie nie chce jeździć na myjnie. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej i od zewnątrz i od wewnątrz. Ja sprzątam regularnie. odkurzam, nabłyszczam itp a jeśli chodzi o dbanie od środka to przy wymianie oleju dolewam płukankę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja to samo robię bo kiedyś mi tak polecił mechanik. Dolewam Teca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja dbam o samochód, często go oddając w ręce profesjonalistów w serwisie. Jeżdżę do Gdyni, samochód jest zawsze sprawny i wiem, że dbają o niego doświadczeni mechanicy. Zostawiam Wam link do serwisu, gdybyście chcieli oddać swój samochód to polecam serwis https://wojtanowicz.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przede wszystkim robić przeglądy, wymieniać części, które się zużywają etc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Regularny przegląd plus wymiana oleju regularnie i czyszczenie silnika płukanką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

kupiłem niedawno auto i tam chyba dawno nikt nie wymieniał oleju bo nagaru jest w ci*l
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

to polecam przepłukać mocną płukanką. Tec jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadzam się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dbać to dbać na różnych płaszczyznach i od wewnątrz i z zewnątrz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z jakich kosmetyków korzystacie w przypadku Waszych samochodów?

firma sprzątająca Poznań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja mam pastę do usuwania rys i polerkę do środka. Obie świetnie się sprawdzają. Ta do rys to jest jakiś sztos. Naprawdę rys nie widać, a mam tak przerysowane auto, że szkoda gadać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jeszcze mam do Was pytanie, nie wiem czy bedziecie wiedzieć. Kupiłem auto, takiego szrota za 2 koła, ale jeżdże od dwóch lat, wiecie jak to jest. No i auto ma dach w traficznym stanie. Nie wiem czy to grad tak poniszczył, ale łuszczy się jak skóra. Moja pasta polerska nie daje rady. Wiecie, co można z tym zrobić. Auto spoko w miarę, ale ten dach :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele usterek wymagających wymiany części można naprawić poprzez ich regenerację. Polecam firmę Regmot wykonującą takie naprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na zimę zawsze daje wosk i podwozie konserwuje, bo od tej soli to później dramat jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wymiana uszkodzonej maglownicy to kosztowna naprawa, ale można oddać ją do regeneracji firmie avanti. polecam ich usługi. Sam skorzystałem z takiej opcji i jestem zadowolony z usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli szukacie porządnego auta to polecam ofertę firmy SP Automotive. Sprowadzają samochody z USA. Kupiłem od nich swoje auto i świetnie się sprawuje. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Posiadaczom aut BMW polecam świetny serwis specjalizujący się w elektronice aut tej marki jakim jest Car Connect. Bardzo sprawnie wykonali naprawę w moim aucie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja szukam opcji, żeby serwis był w cenie - leasingu albo wynajmu samochodu. Nie lubię tych zagadnień obsługowych, znam się na tym słabo i wolę auto młode i bezproblemowe. A jakieś wymiany opon i inne wole powierzyc fachowcom. Podobno są takie oferty, że wszystko w jednej racie. Ktoś coś? Moze jakieś polecenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry