Czytam niektóre powyższe opinie i oczom nie wierzę. Gdybym je przeczytał wcześniej, to pewnie nigdy bym nie zajrzał do Naleśnikowego Domu. A byłem właśnie dzisiaj, zjadłem pysznego naleśnika z grillowanym kurczakiem w sosie grzybowo-śmietanowym (kosztował 14,90 zł). Jaki był? Po prostu pyszny! Pani blondynka za ladą bardzo miła i sympatyczna. Wystrój jak najbardziej na duży plus - no i kącik dla dzieci ! (brawo!). Zajrzałem na to forum po wizycie bo chciałem pochwalić właścicieli tego obiektu, a tutaj... totalna krytyka. Mi osobiście bardzo się spodobało i na pewno tutaj wrócę - ale już z dziećmi, bo nie miałem nawet pojęcia że istnieje taki fajny kącik dla maluchów :) A do osoby która napisała te oto słowa powyżej (cytat): "Nie rozumiem - jak można w ogóle starać się przebić w dzisiejszym świecie showbiznesu, mając dookoła taką konkurencję, nie myśląc o dobraniu sobie odpowiednich ludzi do pracy. Nie wróże sukcesów...". Nie rozumiem o jaki "showbusiness" tutaj chodzi, bo Naleśnikarnia nie jest trampoliną do Hollywood :) Pozdrawiam, dziękuję, na pewno tu wrócę !!!