Widok

Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę samemu będąc nieśmiałym

No właśnie.... jak się do tego zabrać? Mam 24 lata, bylem w kilku krótkich związkach ale nie miałem nigdy poważnego związku. Niestety ale mam największe problemy z poznaniem dziewczyny. Dodatkowo na randkach ( tych pierwszych) mam tendencję do bycia bardzo spiętym i w sumie nie dziwię się, że dziewczyna moze nie chcieć dalej kontynuować znajomości.
Mam poczucie, ze przez to tracę wiele możliwości na poznanie kogoś wartościowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podejdź do tego na luzie. Wiem, łatwo się mówi, ale spróbuj przed pierwszym spotkaniem ustalić sobie jakiś plan tej randki, np. tematy do rozmowy. Powinno to Ci dodać więcej pewności, bo nie będzie krępującej ciszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daj numer do tej nieśmiałej , postaram zrobić z niej mniej niesmiałą - wtedy będziesz miał łatwiej. ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przyjdź na spotkanie po "małppce", nie będziesz spięty ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potraktuj te spotkania na luzie. Nie rób sobie wielkich nadziei. Jeśli coś wyjdzie to wyjdzie, jeśli nie to nie.Być może zdobędziesz nowe znajomośći, a na pewno nowe doświadczenie z dziewczyną. Czasami trzeba wybrać sie na wiele spotkań, aby poznać tę jedyną. Ewentualnie feromony na poprawę pewności siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszaj do baru na początek. 3 szybkie i po stresie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mówi się, że nieśmiałość to grzech przeciwko miłości. Coś w tym jest. Skoro boisz się podejść i zagadać, może nie boisz, ale wstydzisz i masz kogoś na oku to napisz liścik miłosny. Zostaw w plecaku, kurtce czy piórniku. Co do wypowiedzi wcześniej o feromonach, jest to dobra podpowiedź ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może głupio się przyznać, ale jeszcze nigdy nie miałem konta na portalu randkowym w sieci. Po prostu nie mam zaufania do takich miejsc w sieci jest wiele negatywnych wpisów o takich portalach (że w sensie dziewczyny na portalach mają wymagania z kosmosu i trudno jest kogoś poznać). Co do feromonów to może i spróbuję ale widzę, że jest tego dość sporo. Jakie polecasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tych tańszych to Sexual attraction. Sa sprzedawane w niewielkich buteleczkach, tak wiec możesz sobie zawsze wypróbować i zobaczyć jak działa. Jednak jeśli chcesz kupić sobie coś z największym stężeniem feromonów to najlepsze będą Pheromone essence. Cena to jakieś 150 zł za buteleczke (7 ml). Ale za to tak jak pisałem stężenie feromonów naśladujących ludzkie jest duże. Wystarczy jedna kropla i nie powinno się na pewno przesadzać. Bo można wbrew pozorom wzbudzić niechęć otoczenia do siebie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mogę gdzies w Trójmieście je dostać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Feromony to niedziałający szajs. Nie daj się nabić w bambuko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

na niektórych placebo działa ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie masz rację... Mogą właśnie działać na zasadzie placebo i ktoś ich używający będzie dzięki temu śmielszy ;) Co przy randkowaniu może być przydatne ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Kawa (3 odpowiedzi)

Witam Bywają tu mężczyźni po 46 roku życia? Wolni bez choroby psychicznej ;)

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

Trans osoby z Trójmiasta (68 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

do góry