Widok

Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę samemu będąc nieśmiałym

No właśnie.... jak się do tego zabrać? Mam 24 lata, bylem w kilku krótkich związkach ale nie miałem nigdy poważnego związku. Niestety ale mam największe problemy z poznaniem dziewczyny. Dodatkowo na randkach ( tych pierwszych) mam tendencję do bycia bardzo spiętym i w sumie nie dziwię się, że dziewczyna moze nie chcieć dalej kontynuować znajomości.
Mam poczucie, ze przez to tracę wiele możliwości na poznanie kogoś wartościowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podejdź do tego na luzie. Wiem, łatwo się mówi, ale spróbuj przed pierwszym spotkaniem ustalić sobie jakiś plan tej randki, np. tematy do rozmowy. Powinno to Ci dodać więcej pewności, bo nie będzie krępującej ciszy.

Daj numer do tej nieśmiałej , postaram zrobić z niej mniej niesmiałą - wtedy będziesz miał łatwiej. ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyjdź na spotkanie po "małppce", nie będziesz spięty ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potraktuj te spotkania na luzie. Nie rób sobie wielkich nadziei. Jeśli coś wyjdzie to wyjdzie, jeśli nie to nie.Być może zdobędziesz nowe znajomośći, a na pewno nowe doświadczenie z dziewczyną. Czasami trzeba wybrać sie na wiele spotkań, aby poznać tę jedyną. Ewentualnie feromony na poprawę pewności siebie.

Zapraszaj do baru na początek. 3 szybkie i po stresie.
do góry