Widok

Jak pozyskać dotacje z UE?

Chciałabym rozwinąć swoją firmę, najchętniej za pomocą dotacji, nie pożyczek. Znacie może i polecacie jakąś firmę, specjalistę, który zajmuje się pozyskiwaniem takich dotacji? Wiem, że mogę samej poszukać konkursów i pisać wnioski, ale wolałabym zwrócić się z pomocą do kogoś, kto się na tym zna.
Z góry dziękuję za odpowiedzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze jest mieć taką firmę, która to ogarnia, zawsze jeden obowiązek z głowy mniej. Tylko pamiętaj, że nie masz co liczyć na to że od razu dostaniesz dofinasowanie. Konkursy nie pojawiają się jak grzyby po deszczu i też prawdopodobnie nie do wszystkich będziesz się kwalifikować.
Jeśli jednak chcesz jakiegoś polecania, to osobiście korzystam z usług Agencji Innowacji i polecam każdemu! Miła i profesjonalna obsługa, regularne informacje o nowych konkursach, rzetelne sprawdzenie czy się do nich kwalifikujesz i porządna pomoc z uzyskaniem dotacji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...

Potrzebujesz profesjonalisty (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich, fotografem zajmuję się już bardzo długo, ale nie mogę znaleźć profesjonalnego...

do góry