Widok

Jak się Wam mieszka na osiedlu?

Jako nowy potencjalny mieszkaniec tego małego osiedla chciałbym się zapytać jak się Wam mieszka? Czy czuć Szadółki? Jak oceniacie akustykę i i ogólnie jakość wybudowanych mieszkań?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie to już czwarte mieszkanie na Jasieniu. Na początku wynajmowałem, teraz już na swoim. Mieszkałem tez na Morenie i w pobliżu Kowal.
Może po kolei, Morena jest fajnie skomunikowana, ale dla mnie za duża i nieco już stara.
Na południu, było przyjemnie, miejsce na spacery (nad zbiornikami retencyjnymi) i spokojnie. Niestety od czasu do czasu Szadolki dawały o sobie znać... Mi osobiście nie przeszkadzało, za bardzo, ale dla niektórych może to być problem. Niestety jeśli masz/myślisz o dzieciach, to do przedszkola, szkoły będzie daleko. Ja po kilku latach dowożenia stwierdziłem, ze nie ma to sensu... i wróciłem na Jasień.

Jasień - dobrze skomunikowany, zwłaszcza jak skończy się budowa Nowej Bulońskiej i tramwaju.
Wciąż sporo miejsca na spacery i wypady rowerowe... bardzo łatwo dojechać do lasów matemblewskich.
Na miejscu szkolą chyba najlepsza w Gdanisku i przedszkole, niedaleko przychodnia.
Bloki znacznie mniejsze niż na morenie, no i chyba w nieco lepszym standardzie. Ludzie młodsi niż na Morenie. Szadolki czuć, ale rzadko i nie tak jak na południu, choć teraz budują zamkniętą kompostownie wiec problem pewnie będzie znacznie mniejszy.
Czy polecam... Tak polecam... a no i spółdzielnia jest spoko, szybko reagują na zgłoszenia i są pomocni... w dziale technicznym specyficzni... ale jak na razie udało mi się załatwić bezproblemowo wszystko co chciałem :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba się z deko porypalo... bo chodziło o Bulwary Jasień a nie dzielnice Jasień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja się podłączam pod to pytanie, jak standard mieszkań, jest solidnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry