Widok

Jak się mieszka na Siedlcach?

Siedlce Temat dostępny też na forum:
Jestem zainteresowana kupnem mieszkania w okolicy ul. Zakopiańskiej, czy może ktoś coś opowiedzieć jak się tam mieszka? Czy jest bezpiecznie, jak z parkowaniem samochodu, czy jest szkoła i przedszkole itp. Agencje nieruchomości zawsze mówią że super okolica, a chciałabym usłyszeć opinie prawdziwych mieszkańców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
-najlepiej podjechac samemu(bez posrednika),wieczorem rozejzec sie po okolicy ,zobaczyc ewentualny parking,"dresow" w bramie ... itd.,
nie sluchac agenta,bo jemu i tak zalezy wylacznie na prowizji...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koledze na Zakopiańskiej ukradli samochód i gdy zgłaszał to na policji, usłyszał że to bardzo częste w tej okolicy. A z parkowaniem bardzo słabo, przynajmniej takie ja miałam odczucia po kilku wizytach w tej okolicy. Ale nigdy tam nie mieszkałam, więc może miałam po prostu nadzwyczajnego pecha ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkam tu już jakiś czas kilka metrów dalej jest podstawówka troszke dalej gimnazjum a co do bezpieczeństwa to nagminnie stoją i piją alkohol " niegroźne duże dzieciaki " bo inaczej nazwać tego nie można . nie jest zła dzielnica . na każdym osiedlu jest coś komu nie przypasuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mieszkam na Zakopianskiej od 3 lat...No więc moi zdaniem plusy to bliskosc starówki, park, Forty...Minusy: tragedia z parkowaniem (będzie gorzej jak wprowadzą strefę płatnego parkowania), beznadziejna infrastruktura usługowa tzn nie ma ani jednego marketu w dzielnicy, jak nie miałam jeszcze auta to ciągałam ciężkie siaty z Suchanina...Plus jak ktoś lubi to na klub fitness też w dzielnicy nie można liczyć. Ogólnie dzielnica moim zdaniem nijaka, ani zła ani dobra. Bez wyrazu. Niestety władze nie inwestują w to miejsce więc to trochę taka umieralnia, mnóstwo aptek jest za to...Towarzystwo podwórkowe potrafi stać pod oknem i drzeć ryja, niestety, ale tak jest w każdej dzielnicy miejskiej. Mieszkałam w Dolnym Wrzeszczu i mimo wszystko wolałam tam jednak.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja od 45 lat mieszkam na Siedlcach tylko przy Kartuskiej. Dzielnica jak kazda inna, ale wszedzie blisko, jest zlobek przedszkole 2 podstawowki, gimnazjum liceum szkoly prywatne blisko przychodnia. Jest to dzielnica stara wiec mieszka w niej duzo starszych ludzi, niestety sa tez menele ale oni na szczescie miejscowych nie zaczepiaja. Niestety jest problem z parkowaniem ale ogolnie jest ok.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja mieszkam od 5 lat. Plusy to blisko do centrum i to wszystko. Beznadziejne towarzystwo, brak parków do spacerów z dzieckiem. Marzę, by się wyprowadzić szczerze mówiąc...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
sorry, ale nie wiesz chyba o czym mówisz. Jak to brak parków. Park Bema i wielkie forty to brak parków? Nie lubię tu mieszkać ale to co piszesz to bzdury
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
No i poprawilo sie, bo powstal Fresh Market i Biedronka. Zakopanska ma tez ten plus, ze choc z parkowaniem sa klopoty to latwo mozna sie poruszac tramwajami, jest tez sciezka rowerowa na kartuskiej, a menelstwo akurat jest wszedzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, czy sytuacja się zmieniła? Jak mieszka się teraz ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje zdanie: niezla dzielnica, z parkingiem lepej niz w innych dzielnicach, ja pisze o mojej ul. Zakopianskiej, róg Wieniawskiego. Szkola pod nosem spozywczak tez do tramwaju spacerkiem 10 minut, parki w okolicy Powstanców Warsza spore , o fortach 5 min dalej nie wspomne.
Kameralna zabudowa z lat 50 tych to sie przekłada na spore odległosci pomiedzy budynkami, mozna sobie na ławce posiedziec a tu i ówdzie i piaskowniaca sie znajdzie. W skali zabudowy całego Gdanska od 1 do 10. Daje 9! I jeszcze jedno - cich w porównaniu z innymi miejscami a do Strówki czy urzedu, szpitali czu Dworca PKP 3 przystanki albo 20 min spacerem, lub 10 min rowerkiem - czego wiecej potrzeba w dzisiejszych czasach deweloperstwa które buduje sypialnie bez infrastruktury i komunikacji, vide Osowa!!!
Kupuj śmiało, żałowac nie będziesz
PS. A co do panów trunkowych , nie sa agresywni, sa poczciwi a za piątke na browca i auta popilnują i szafe pomoga przesunąc - Paryz też ma swoich Kloszardów, co mu tylko na plus wychodzi!!! NIe bedziesz żałować a brak Centrów Handlowych to tylko plus - wsziadasz w auto i w 5 minut jestes w CH M0rena i Carefour.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak kupujesz w nowym budownictwie to spoko, mieszkalam tu pare lat na strzezonym osiedlu i bylo super. Ale jak z rynku wtornego w starym bloku to odradzam. Przeprowadzilam sie po kupnie mieszkania w wlasnie takim starszym bloku i patologiczni sasiedzi sa po prostu nie do wytrzymania. To jest w ogole cala taka zgraja z roznych blokow co trzyma sie razem, mozna ich spotkac pod Garixem zazwyczaj. Za dnia stoja pod oknem, przeklinaja i pija piwo podczas gdy ich dzieci sie wiecznie bija i wydzieraja,w nocy robia imprezki, nad ranem notorycznie na caly regulator odpalaja muzyke i telewizor. Mam nadzieje ze ta patola kiedys stad zniknie bo jest to dramat, normalni ludzie nie moga w spokoju funkcjonowac (ale jak chcesz zrobic remont albo zlozyc meble to pierwsze
co przybiegnie do ciebie jakis smierdzacy menel z awantura).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się dobrze mieszka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

ogród (16 odpowiedzi)

Jak macie urzadzony? tak aby nie było trzeba dużo w nim robić:)

Gdzie zamieszkać? (61 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Obecnie mieszkam jeszcze we Wrocławiu,ale w najbliższym czasie planuje...

do góry