Widok

Jak się mieszka na Witominie??

Witam,
przymierzam się do kupna mieszkania. Prośba o przydatne wskazówki, czy warto inwestować w mieszkanie na Witominie? Jak się mieszka, czy jest to dobra dzielnica? Czy jest problem z dojazdem do Centrum Gdyni zarówno samochodem jak i komunikacją miejską?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mieszkam na Witominie od prawie 2 lat. Mieszkanie kupiłam w bloku z lat 80. Moim zdaniem dojazd z/do centrum jest bardzo dobry..
Napewno warto ostrzec przed ulicami typu Widna :)
No i ważny, a chyba najważnieszy jest fakt ze spoldzielnia - ja podlegam pod sm Bałtyk i uwazam, ze to co oni wyprawiaja i jak czesto podnosza koszta jest zalosne
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest bardzo bezpiecznie. Dzisiaj 5 d**ili pobiło jednego gościa :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzielnica jak każda inna, niezaprzeczalną zaletą jest lokalizacja, mieszkam już blisko 50 lat :) - żadnych problemów z bezpieczeństwem nie było. Wszędzie blisko - las, centrum, obwodnica.. Minusem są korki ale akurat ja jadę w przeciwnych kierunkach (rano do obwodnicy a po południu z obwodnicy więc mnie nie dotyczą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam już tu bardzo długo witomino lesniczówka cisza spokój nigdy bym nie zmienił miejsca zamieszkania na inna dzielnice Gdyni blisko do centrum , skm , obwodnica 5 min szkoła basen przedszkole bank apteka wszystko pod nosem Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokalizacja jest super, wszystko co niezbędne do życia pod ręką plus las, do centrum blisko. Niestety w godzinach szczytu robią się duże korki, głównie przez rozbudowę Chwarzna i Wiczlina i trzeba wziąć pod uwagę, że to się może jeszcze pogorszyć. Spódzielnia Bałtyk to straszny beton i zdzierają kasę niestety.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki wszystkim za przydatne komentarze. Juz się wprowadziłam i tez polecam :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

gaz pieprzowy zakupiony ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, już dawno... wcześniej mieszkałam w Gdańsku ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyli teraz zostałaś śledziem :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkałam tam całe życie z rodzicami. Wyprowadziłam się na kilka lat i bardzo mi brakowało tego miejsca, ciszy, lasów...To wyjątkowa dzielnica moim zdaniem, z niesamowitym klimatem. Teraz po latach wracam już z własną rodziną. Kupiliśmy mieszkanie na osiedlu Słoneczna Zatoka. Bardzo nam się spodobała ta inwestycja i już nie mogę się doczekac kiedy wszystko będzie wykończone. Witomino jest dobrze skomunikowane, są sklepy, przedszkola, przychodnie, szkoły-wszystko czego trzeba :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Podzielam Pani opinię i gratuluję wyboru miejsca.
Kibicuję budowie i liczę na terminowe przekazanie kluczy
Pozdrawiam serdecznie
Agata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam:bardzo spokojnie z wyjatkiem Widnej , mieszkam w Witawie od poczatku dojazd do centrum jest wspanialy co 3min autobus , pieszo na Skwer ok 25min we wszystkie strony przez park (przyroda zdrowa ) dziki w zimie spulchniaja trawniki - jest fajnie i bezpiecznie i cicho..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Witomino

Proboszcz parafii św. Maksymiliana. (26 odpowiedzi)

Czy ktoś wreszcie się zainteresuje bezczynnością naszego księdza proboszcza. Jest bardzo słabym...

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

do góry