Widok

Jak się wam mieszka w Bolszewie

Witam
W przyszłym roku zamierzam przeprowadzić się do Bolszewa wraz z rodziną. Chcielibyśmy zamieszkać reda/rumia lecz domy, sa tam zdecydownie droższe. Więc możecie mi napisać moi mili jak ma się sytuacja z pracą? jak ogólnie wam się mieszka, jak z dojazdem do trojmiasta. Dom chcemy kupic przy ul jarzebinowej co sądzicie o tej lokalizacji a może polecacie inne miejscowosci w które są blizej trojmiasta? I nie ma tam domow za miliony. Nie jestesmy z pomorskiego więc proszę o zrozumienie :)
Pozdrawiam wszystkich mieszkańców :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
W Bolszewie mieszkało się fajnie....ale kiedyś. Teraz to moloch bez możliwości płynnego dojazdu do Trójmiasta. W godzinach szczytu dojazd z Wejherowa do Bolszewa zajmuje 1 godz!!!( normalnie 10 min.). Mieszkam tu od 24 lat i ze spokojnego miejsca zrobił się hałaśliwy moloch. Reda, Rumia zdecydowanie lepszy dojazd do pracy w Trójmieście.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z Bolszewa do Gdańska Osowej i spowrotem jeżdżę w 40 minut codziennie do pracy, a do Wejherowa zwykle 10-15 minut... większy problem to jakość powietrza wieczorem, oczywiście w sezonie grzewczym... chyba najgorsza w Polsce... smród palonych śmieci... A niby okolica zgazyfikowana. Poza tym miejscowość wyróżnia się dobrą infrastrukturą...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bolszewo

Parafia NMP w Bolszewie co się z nia stało???? (79 odpowiedzi)

Jeszcze nigdy nie komentowałem sytuacji w Parafii w Bolszewie ale ostatnimi czasy dzieją się to...

do góry