Widok

Jak w domu....polecam.

Od poczatku zalezalo mi na tym aby synek chodził do tego miejsca gdyż znajduje się ono najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Nastawiałam się że będzie trudno się dostać bo po wizji lokalnej okazało się że jest komplet dzieciaczków i na dodatek lista rezerwowa. Na szczeście los nam sprzyjał, w listopadzie się zapisaliśmy a w styczniu już mogliśmy chodzić na zajęcia adaptacyjne :-) Lokal jest niewielki i na początku budziło to moje wątpliwości jak zgraja nastu dzieciaczków się tam mieści na dodatek z dwoma dorosłymi opiekunkami. Ale teraz myślę że jest w sam raz, łatwiej nie stracić z oczu dzieciaczków. Dużo zabawek, taras z zabawowym domkiem i zjezdzalnia, karmink dla ptaszków na zewnątrz. Bardzo jasne i słoneczne pomieszczenia. Panie opiekunki (szczególnie pani Agata) mają bardzo wiele ciepła dla dzieci i w pełni zasłużona jest tu ocena 6. Jest kontakt i mailowy w razie potrzeby i smsowy jak niepokoję sie o synka. Każdego dnia jest dokładnie "zaraportowane" co i jak sie dzialo, co zjedzone ile spal itp. :-) Zajęcia dodatkowe typu rytmika i angielski. Jedzonko jest z cateringu, probowalam i jest smaczne :-) Jeśli ktoś miałby jakies pytania to chętnie służę podpowiedzią.
Moja ocena
Zuchy Maluchy kategoria: Żłobki
opieka: 6
 
wyposażenie: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja poproszę o podpowiedź:) Wg przepisów w Klubie dziecięcym poszczególne dziecko może przebywać tylko 5 godzin, jak sobie z tym radzisz, praca na pół etatu? czy są jakieś inne wyjścia, skoro jak piszesz jest komplet dzieci, to pewnie są? Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosiu, czekam na odpowiedź.....proszę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry