Widok

Jak walczyć z plagą pijanych kierowców?

Na drogach Trójmiasta Temat dostępny też na forum:
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Zastanawiam się ilu kierowców wpadnie w sidła policji jadąc na podwójnym gazie?

Czy ostrzejsze prawo coś zmieni? Może trzeba zwiększyć kontrole?
Jakie jest Wasze zdanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przede wszystkim przestań pić oraz zakładać idiotyczne tematy i będzie dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki idiotyczny temat???
Moze nie podoba ci sie taki temat pijusie???
Jak cie zlapia po pijaku debilu to życzę ci aby ktos z twojej rodziny zginał w wypadku przejachjany przez takiego pijanego kierrowce jak ty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko bez takich szczerych życzeń... :[
Z jednej strony nie warto faktycznie zaczynać takich tematów, bo to jest wałkowane od wieki wieków a i tak pijanych kierowców co raz więcej... z drugiej strony niektóre słowa mogą dotrzeć do tych, którzy po wypiciu % na siadanie za kierownicą właśnie się mają zdecydować - racja jest po obu stronach...
Najważniejsze jest jednak nie być egoistą, bo siadanie po pijaku za kółkiem jest właśnie tego największym wyrazem - "będę prowadzić bo nic mi nie jest" i często pijanemu kierowcy faktycznie - nic, a giną niewinni ludzie, którzy takie egoizmu nigdy w życiu nie okazali...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co Ty cłopcze możesz?....przeczytaj pierwsze 4 wyrazy mojej wypowiedzi i już będziesz wiedział co zrobić? Tylko trzeba zakładać temat bo nie wiesz co zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba urealnić prawo. Wystarczy podnieść limit do poziomu unijnego, tj. 0.6 i 0.8 promila dla wykroczenia i przestępstwa. To nie pogorszy bezpieczeństwa, ale znacznie zmniejszy liczę pijanych kierowców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
E, to co najwyżej zmniejszy statystykę a bezpieczeństwo będzie nadal takie samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Myjnia na wiadra (4 odpowiedzi)

Cześć, czy kojarzycie myjnię samochodową na której bez pretensji właściciela można umyć auto...

Mój pierwszy samochód (201 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

do góry