Widok

Jak wam sie podobala Morcheeba???

Veni, vidi i sie bardzo podobało!!! Naprawde nie spodziewalem sie, ze ten koncert moze byc taki genialny. Wszystkie supporty tez mi sie bardzo podobaly. Na wyroznienie zasluguje Futro i naturalnie F.i.s.z., gdyby tylko publika umiala sie troche pobawic z zespolem. Ogolnie klasa, no i ogrganizacja nawet nie zawiodla. Mam nadzieje, ze W-festiwal stanie sie impreza cyklicza i co roku bedzie mozna ujrzec tak dobrych artstow i tej samej klasy co Morcheeba.

pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie!! Lirycznie, erotycznie, zmyslowo...bylam tylko na morcheebie, bezposrednio po pracy na druga zmiane i poczulam jak cudownie jest mieszkac w Trojmiescie! Siedzialam na drewnianym pomoscie, w powietrzu zapach trawy, wiaterek od morza, eh...cudo!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawdę czadowo było....miło mnie zaskoczyła morcheeba.......z tą butelką , telefone i wogule była bardzo rozrywkowa i na luzie.......wieazd 30zł zrobił swoję i nie było panów z /// i innych podobnych "zjawisk" ..... Fajnie by było jak by W-festiwal stał się imprezą cykliczną ..jedno udowodnili ...że można także w Polsce zorganizować profesjonalą impreze na najwyższym poziomie.......np. samo nagłośnienie ...bdb. a plac zebrań ludowych :) ...jak było ona to trudno było usłyszeć co "śpiewa" w danym momencie Chylińska :) BRava........pozatym najlepsze miejsce do imprez w trójmieście to właśnie molo :)

Pozdrawiam SKUN
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja niestety się zawiodłam. Jeżeli chodzi o Morcheebę, to odniosłam,wrażenie, że w nowych kawałakch głos wokalistki jest mocno podrasowany studyjnie. Stare utwory chyba nie, bo głos się zgadzał. Co do Telepopmusik...cóż-jak można zagrać jeden kawałek 2 razy na 1 koncercie. Znam ich troszkę od strony płytowej i myślałam, że zaprezentują coś więcej. Nie podobało mi się też to, że na własnym koncercie wstawiali kawałki zespołu Groove Armanda-dziwne...może to jakiś hołd:) Ale wokalistka Telepopmusik jest obłędna!!!Kocham jej głos!!!
Bardzo żałuję, że nie mogłam oglądać tego koncertu-tylko słuchałam siedząc na piaseczku obok mola. 30 zł, to troszkę za dużo. Byłoby taniej, więcej ludzi by przyszło i nawet organizatorzy wyszliby na tym lepiej. Ale na piaseczku też było super:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...

Obiekty konferencyjne nad morzem - gdzie? (5 odpowiedzi)

Dzień dobry nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale trudno poszukuję obiektów...

do góry