Karczma 3 Dęby została nam polecona przez znajomych.Zdecydowaliśmy się zorganizować tam wesele i jesteśmy WNIEBOWZIĘCI!Miejsce magiczne,z zewnątrz niepozorne,lecz atmosfera,wystrój,każdy szczegół dopracowany,0 zmartwień dzięki profesjonalnej obsłudze!Poprostu brak słów!Organizacja super-wszystko poszło po myśli,obsługa przesympatyczna,pomocna w każdej sytuacji!Co ważne stoły zawsze czyste,bez brudnych talerzy,na bieżąco ogarnięte oraz toalety zawsze czyste,papier he,a bufet na bieżąco uzupełniany..!(Ja jako kucharz:Jedzenie fenomenalne uginało się na stołach!Godnie podane!Niebo na jezykach!Jako panikara martwiłam się,że zabraknie,wiem jak bywa... nie tutaj!-każdy brzuch zapełniony,mnóstwo zostało.Słuchajcie ceny rewelacja,b.niskie!Panie menagerki wylały miód na nasze serca swoimi osobami,komunikacją,radami i swoim profesjonalizmem-mega kobietki!Polecam gorąco,my zapewne nie raz skorzystamy z gościny hehe.Jeśli o czymś zapomniałam,to przepraszam-limit znaków haha.Można by było dużo opowiadać,nie ma się do czego przyczepić!Zachęcam skorzystajcie i uzupełnijcie opinie:)To nasza,małżonków.Nasi wspaniali goście podzielają naszą wypowiedź w 200%.Było extra!Dziękujemy biało-zieloni;*