Widok

Jak wygląda Harpagan rowerowy

Czy trasa Harpagana rowerowego wiedzie w większości po drogach polnych i leśnych, czy może po szosach asfaltowych. Pytam się dlatego, ponieważ do tej pory wcale nie jeździłem w terenie, ale za to dużo po szosie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z moich doświadczeń wynika, że po asfalcie trzeba sporo nadrabiać....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprzednik ma racje, trzeba sporo nadrabiac, no ale jesli jzdzisz duzo i do tego szybko (avs > 30 km/h) to jest szansa, ze wyjdziesz lepiej na tym niz spece od xc/dh/etc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie słuchaj bzdór , po szosie nie da się zrobić Harpagana w Drzewinie było większość punktów w lesie , tak więc sam rozumiesz .

E.Sz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W pełni sie zgadzam z poprzednikiem. Nie da sie przejechać harpagana po asfalcie. I własnie to jest w nim piękne. Mówie to jako wielokrotny uczestnik.Mój max to 260 km. głownie po lasach:)w 12 godz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całego Harpagana oczywiście, że nie da się przejechać po asfalcie. Jednak poszczególne edycje tej imprezy m.in. w zależności od jej lokalizacji różnią się istotnie od siebie. Harpagan w Kwidzynie był bardzo asfaltowy. Ostatni Harpagan w Lęborku był prawie wyłącznie terenowy. W sumie zależy to od tego jak gęsta jest sieć dróg w tych okolicach w których impreza jest zlokalizowana.

Andrew napisał(a):

> W pełni sie zgadzam z poprzednikiem. Nie da sie przejechać
> harpagana po asfalcie. I własnie to jest w nim piękne. Mówie to
> jako wielokrotny uczestnik.Mój max to 260 km. głownie po
> lasach:)w 12 godz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za odpowiedzi. Harpagan nie jest więc dla mnie. Trudno. Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heja starenkjei !!!!! co jest nei masz sprzetu na teren? nie podlamuj sie trzym sie ramy to sie nei p******y
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0