Widok

Jak z dojazdem do pracy z Kielna do Trójmiasta ?

Witam,

Pytanie jak w temacie. Jak z dojazdami do Gdyni, Sopotu lub Gdańska ?
Dobrze się jeździ ? w miarę sprawnie ? Jak długo ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś to do Oliwy autobus jechał nie całe pół godziny.To samo do Gdyni.A teraz to rano korki,a po południu już od 15-stej znowu korki tylko,ze z miasta na wieś.Także godzina to mało na dojazd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio jechałem (kilka dni temu)z Kielna do urzędu miasta Gdyni. )O godzinie 8.15 wyjechałem i jechałem 21 minut przez chwaszczyno i karwiny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O tej porze to pewnie większość ludzi jest już w pracy to i korków prawie nie ma.Więc wtedy droga zajmuje niewiele czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pół godziny wcześniej to samo miałem, może to przez wakacje. ale zastanawiam się jak trasa kaszubska wpłynie na dojazd. Zakładając że do gdyni jedziemy trasą kaszubską, potem obwodnicą, potem estakadą kwiatkowskiego to nie powinno być żadnych korków po drodze, ewentualnie troszkę na morskiej. Teoretycznie powinno się wtedy zawsze dojeżdżać w ciągu 20-30minut do centrum gdyni niezależnie od pory dnia. Do gdańska tak samo tylko że WZ tką zamiast estakadą kwiatkowskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jak teraz rano zjazd Spacerową?
Mam do wyboru zjechać z Chwaszczyna na Gdynię i później w Sopocką lub właśnie Spacerową .... planuję zjeżdzać ok 7,30 lub 8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile teraz się jedzie i któredy do gdyni centrum, wyjazd o godz. 8.00, powrót o 16.30 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rano jeżdżę przez Bojano potem warszawską i Małkowskiego, tylko że teraz remonty są. Omijam korki w Chwaszczyno w ten sposób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kielno

zakup domu w Kielnie (6 odpowiedzi)

Witam Zamierzam kupić dom w Kielnie przy Jeziornej. Ale czytając co się wyprawia wokół Waszego...

Jak tam mieszkańcy Kielna? (9 odpowiedzi)

Przy najbliższych wyborach będziecie głosować na Waszego Wójta czy dacie Gminie Szemud trochę...

Dzieje się... (9 odpowiedzi)

https://szemud.pl/aktualnosci/informacja-o-wyniku-i-przetargu-ustnego-nieograniczonego-na-sprzeda...

do góry