Widok

Jak zagadąć do obcej dziewczyny

Czy macie swoje sposoby na to jak zagadać do dziewczyny? Sam niby nie należę do takich niea
trakcyjnych gości ale jednak mam w tym problemy. Zwykle słyszy się słowa zostańmy przyjaciółmi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ile masz lat?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zarzuć jakiegoś klasyka typu "Hej maleńka, wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam wejść jeszcze raz?" albo " Witaj aniele, bolało jak spadałaś z nieba?". Jeżeli jeszcze zapozujesz na twardziela i powiedz to basowym głosem to wszystkie twoje. ;-)))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

A to trzeba coś gadać? ;>
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie powinno się zagadywać obcych dziewczyn...a tak serio...jakby ciebie zaczepiała jakaś obca (średnio atrakcyjna) dziweczyna to co byś zrobił?
Od samego zagadania do zostania przyjaciółmi daleka droga. Zwrot " zostańy przyjaciółmi" należy rozumieć jako "lubię cię ale nic więcej" czyli taki delikatny sposób na danie kosza. Chyba lpiej tak, niż dostać iluzję na coś więcej, kiedy takich szans nie ma i nie było...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

tu potrzeba więcej informacji no bo...po pierwsze w jakiej sytuacji zagadujesz? bo inaczej się zachowasz zagadując do kogoś na przystanku a inaczej w barze...
generalnie kluczem jest żeby nie sprawić wrażenia dziwaka/kogoś, kogo potencjalnie można się obawiać/desperata.
nie ma instrukcji na to, co powiedzieć. jeśli jesteś w barze i podoba ci się dziewczyna i chcesz do niej podejść, złap temat, na jaki mógłbyś zagaić. przykład: widzisz, że dziewczyna przy barze zamawia/pije powiedzmy...pina colade. już masz temat do krótkiej pogawędki. mówisz cześć, uśmiechasz się, mówisz, że świetny dobór drinka i pytasz czy jest to jej ulubiony. i zaczynacie gadać, stąd już łatwo naturalnie pociągnąć rozmowę.

chcesz zagadać do dziewczyny na przystanku, zwróć uwagę na detale. może ma koszulkę z jakimś hasłem albo nazwą zespołu albo jakąś aplikacją, do której mógłbyś się odnieść. albo czyta książkę i wtedy możesz spytać co czyta i czy poleca...i zacząć rozmawiać o literaturze.

generalnie chodzi o to, żeby pokazać swoje zainteresowanie w nienachalny sposób, odczytując też sygnały zwrotne. jeśli widzisz, że dziewczyna jest skonsternowana i nie za bardzo ma ochotę wchodzić w rozmowę z obcym-odpuść. jeśli ma słuchawki na uszach-odpuść.
o numer proś jak rozmowa będzie się kleiła i kiedy zauważysz, że ona także jest tobą w jakiś sposób zainteresowana. uśmiecha się, angażuje w rozmowę. i nie od razu! pamiętam sytuacje, kiedy ktoś zaczepił mnie na ulicy albo gdzieś, powiedział dosłownie dwa słowa w stylu ładnie wyglądasz, może dałabyś mi swój numer? no i wtedy to jest od razu nie bo dlaczego miałabym dać swój numer i chcieć poznać kogoś, o kim nie mam zielonego pojęcia i kto wydaje mi się zdesperowany bo w ten sposób można masowo prosić dziewczyny o numer aż się w końcu któraś ugnie ;)
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry temat. Niby wszystko jest w sieci nie ma reguły, w zasadzie pierwsze wrażenie w zasadzie wyczuć moment i trafić. A potem to już z górki. Koleżanka dobrze prawi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"...generalnie chodzi o to, żeby pokazać swoje zainteresowanie w nienachalny sposób..."

Czyli barani wzrok i ślina cieknąca z ust nie wchodzą w grę? ;-)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak to jak?
- Cześć, jestem Britanic. Zobaczyłem Ciebie i postanowiłem podejść. Jesteś bardzo atrakcyjną kobietą. Jak masz na imię?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Ej bo zgubiłem swój numer telefonu, możesz dać mi Twój..." właśnie taka reklama w radiu leciała i tak mi się skojarzyło ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sam się nad czymś takim w sumie zastanawiałem ale czy to nie placebo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem nie, kiedys równiez nie miałem do nich przekonania, potem jednak przetestowałem je w tylu sytuacjach, ze moim zdaniem nie jest to jedynie placebo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To się ma lub nie.
Można się tego nauczyć, ale po 10 sekundach widać, że to wyuczone - sztuczne.
Lepiej dobierać okoliczności do swoich możliwości niż odwrotnie.
To jakbyś chciał zaimponować dziewczynie na siłowni podnosząc 200 kg sztangę będąc chuderlakiem.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

Moja Żona nie chce sie ze mną kochać (292 odpowiedzi)

I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę. Co z kobietą moją jest nie...

do góry