Widok
My robiliśmy dość złożoną szafkę do salonu. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni, tylko ekipa, która ja montuje...brak słów. Nic nie patrzą, że niszczą mi skrzynkami parkiet, a jak uwagę im zwróciłam, to obrazili się. Szafka miała przyjechać z wywierconymi otworami na kable, a nie przyjechała. A na miejscu nie mieli odpowiedniego sprzętu do wyiercenia dziur. I wyszły one okropnie. Musieli przyjeżdżać do poprawki, z czym był problem, bo oni to robią z dobrej woli, jak usłyszałam od nich...
No ciekawe ciekawe nie nawet jeślii są tu pracownicy komandora to nawet ja wiem o tym a tam nie pracuje (pracowałąm w tym casie na galerii w jednym ze sklepów ) że były ich diler w Osowej akurat niezłe przekręty robił -i Pewnie o to chodziło.
No jeśli chodzi o naukę marketingu to przynajmniej się czegoś uczą w porównaniu do konkurencji i chwała im za to :))))
No jeśli chodzi o naukę marketingu to przynajmniej się czegoś uczą w porównaniu do konkurencji i chwała im za to :))))
no proszę, zdaje się, że pracownicy Komandora na forum aktywni, aktywni... pogratulowac. A co do dealerów to proszę nie kłamac, to nieładnie, wszystkie firmy, które z Wami współpracowały same odeszły do konkurencji (m.in do Indeco), bo się nie da z takimi jak Wy biznesu prowadzic. Wiem, bo pracuję u jednego z byłych dealerów, który do dziś, jak sobie przypomni współpracę z Komandorem, to szlag to na miejscu trafia.
Ale nareszcie nauczyli Was tam marketingu, brawo, brawo...
Ale nareszcie nauczyli Was tam marketingu, brawo, brawo...
chciałabym zobaczyc te niby 1200zl mniej hmmm ciekawe :))))
tym bardziej ze od jakiegoś czasu nie drukują ofert to w takim układzie skąd miał Pan własnie ten projekt zabudowy ;D
Jeśli chodzi o montaż najwyrażniej miał Pan naprawdę prościutkie bez rzadnych krzwizn ściany tylko pogratulować i zazdrościć że Pana "Ekpia " nic nie musiała docinać a części zabudowy wchodziły jak w klockach lego ,a może byli to cudotwórcy??
a sąsiadka miała najwyrażniej innych budowniczych bloku mieszkania że biedni pracownicy komandora docinali na miejscu ze względu na krzywość ścian.
A i jestem ciekawa na ile ma Pan Gwarancji i ile postoi Pana Zabudowa a ile sąsiadki-Gwarantuję że sąsiadki wytrzyma dłużej.
Jeśli była to firma KRZAK to życzę powodzenia z szukaniem kogoś kto by uwzględnił reklamację..........
tym bardziej ze od jakiegoś czasu nie drukują ofert to w takim układzie skąd miał Pan własnie ten projekt zabudowy ;D
Jeśli chodzi o montaż najwyrażniej miał Pan naprawdę prościutkie bez rzadnych krzwizn ściany tylko pogratulować i zazdrościć że Pana "Ekpia " nic nie musiała docinać a części zabudowy wchodziły jak w klockach lego ,a może byli to cudotwórcy??
a sąsiadka miała najwyrażniej innych budowniczych bloku mieszkania że biedni pracownicy komandora docinali na miejscu ze względu na krzywość ścian.
A i jestem ciekawa na ile ma Pan Gwarancji i ile postoi Pana Zabudowa a ile sąsiadki-Gwarantuję że sąsiadki wytrzyma dłużej.
Jeśli była to firma KRZAK to życzę powodzenia z szukaniem kogoś kto by uwzględnił reklamację..........
Ja mam osobiście Komandora od ponad 6 lat i jestem zadowolona. Szafa sprawuje się bez zarzutów i mogę swobodnie polecić ją każdemu kto szuka solidnych rozwiązań. Rozumiem, że niektórzy użytkownicy mogli mieć pewne problemy dotyczące owych szaf, jednak wiem też, że często wynikają one po prostu z faktu trafienia na nierzetelną firmę/pana montujących. Jednak same szafy są naprawdę wytrzymałe i godne polecenia.
komandor jest dobry ale projektanci do bani,montażyści do bani,ceny do bani. był u mnie taki z laptopem i dobrze klikał i liczył ale doradzić nie potrafił , przesłałem te jego wypociny do wyceny w innej firmie
wyliczyli 1200zł taniej a wszystko to samo i szafę robili dwie godziny
dlaczego montażyści do bani?-tydzień wcześniej montowali u sąsiadki od 9 do 17.30,zrobili sobie chyba stolarnie na korytażu.jak kobieta zobaczyła że u mnie już po montażu i to większej szafy to się trochę wkurzyła że zapłaciła więcej za mniejszy mebel i straciła cały dzień
trzeba zamawiać u fachowców ale dobrych
wyliczyli 1200zł taniej a wszystko to samo i szafę robili dwie godziny
dlaczego montażyści do bani?-tydzień wcześniej montowali u sąsiadki od 9 do 17.30,zrobili sobie chyba stolarnie na korytażu.jak kobieta zobaczyła że u mnie już po montażu i to większej szafy to się trochę wkurzyła że zapłaciła więcej za mniejszy mebel i straciła cały dzień
trzeba zamawiać u fachowców ale dobrych
Ja kiedyś tam pracowałem. Nie w Chinach, a w Radomiu mają fabrykę i jest to firma rzcezywiście polska. A jaka półka? Ciężko powiedzieć, bo są systemy tańsze i droższe. Zawsze można znaleźć coś "wyżej" w sensie ręcznego rzemiosła itp. Nie wszystko, co pokazują na targach znajdziesz wystawione w centrach handlowych.
Ogólnie, to, o ile temat wzornictwa Cię ineresuje, a tak wnioskuję z podpisu, to warto się zainteresować bliżej niektórymi ich projektami.
Ogólnie, to, o ile temat wzornictwa Cię ineresuje, a tak wnioskuję z podpisu, to warto się zainteresować bliżej niektórymi ich projektami.
Moge polecic firme ktora wykonala mi zabudowe mebli kuchennych i szafe z dzrwiami przesuwanymi .Marzylam o ladnej ,nie drogiej kuchni.Dzieki poleceniu znajomych dostalam namiar na te firme.Co najwazniejsze ten facet ma niesamowity gust,umie super doradzic.Z poczatku mielismy swoje plany,ale po rozmowie z tym panem nasze plany ulegly zmianie.Jesli ktos szuka super fachowca to ze szczerego serca polecam.Ja juz mam swoja wymarzona kuchnie i i szafe, jestem szczesliwa. Zycze Wam wszystkim powodzenia.Nie podam tel do tego pana bo nie mam upowaznienia,ale adres mailowy
meblodar1@tlen.pl
meblodar1@tlen.pl