Widok

Jaka szkoła po gimnazjum dla przeciętnego ucznia?

Czy któreś z rodziców miało problem ze swoim dzieckiem w wyborze szkoły? Córka ledwo skończyła gimnazjum , mam obawy że w szkole średniej polegnie całkowicie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dziwię się, że się martwicie. Jeśli chodzi o licea to IV w Nowym Porcie i XII na Żabiance jest ta z niższym poziomem, więc może tam sobie poradzi. Technikum bym nie polecała, bo to połączenie liceum i nauki do zawodu więc wg mnie jest jeszcze cięższe niż liceum. Może zawodówka a później liceum wieczorowe lub zaoczne jak będzie chciała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukamy zawodówki, może faktycznie po niej z czasem wybierze technikum czy liceum zaoczne. Ciężki wybór:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że zawodówka to dobre wyjście, tym bardziej, że obecnie brakuje wielu zawodów rzemieślniczych. Może spodobałoby jej się szycie albo fryzjerstwo? To bardzo dobre zawody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Szkolenia dla firm (38 odpowiedzi)

Witam serdecznie. Chciałbym zorganizować szkolenie dla moich pracowników. Zastanawiam się nad tym...

Zus na Marynarki Polskiej gdzie wysiasc (12 odpowiedzi)

Tj w tytule czy ktos sie orientuje czy to na Zielonym Trojkacie? Czy w Nowym Porcie? Adres to...

reklama (7 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

do góry