Widok

Jaki internet na Żabiance?

Witam,

Posiadam aktualnie internet z Multimedii, ale przeraża mnie jakość ich usług - co rusz skacze prędkość itd. i mimo zgłaszania usterek mam wrażenie, że tylko mówią, że to naprawiają, a w rzeczywistości machają na to ręką. Mniejsza z tym, postanowiłem, że od nich ucieknę, ale nie chciałbym uciec z deszczu pod rynnę. Jakie stałe łącze jesteście w stanie polecić na Żabiance? Z mojej strony powiem, że zastanawiam się nad UPC.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mam UPC już od wielu lat, nie miałem nigdy problemów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie daj się namówić na maxman z multimedii. Od Ujeściska po gdynię ma ścinki na 10s. Ile razy nie próbowałem wybłagać serwis o pomoc, mówili, że tak już ma, albo mówili, że u nich wszystko jest ok. Odradzam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chyba UPC wezmę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem w trakcie zmiany usługodawcy neta i tv i zastanawiam się nad tym https://www.koba.pl/ . Musze zadzwonić do nich w poniedziałek i się dowiedzieć czy w Gdańsku jest możliwość podpisania umowy na ich usługi bo moi rodzice mają od nich pakiet ale w Białymstoku i fajnie im wszystko śmiga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Mlekomat Gdańsk (3 odpowiedzi)

Hej , czy na przy ulicy Subisława nadal działa mlekomat? :)

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

do góry