Widok

Jaki mandat,ile punktów?

Ile mogę dostać punktów jak przekroczyłam prędkość o 28km/h na godzinę?
W tym samym czasie moi pracownicy wracali z Luxemburaga i też ich radar złapał jechali 80km/h a dozwololona prędkość wiadomo 50.\A auta zarejestrowane na mnie.
Jechałam kilka dni temu do Luksemburga i mnie walnął pod
Szczecinem.Boję się,że nazbiera się tyle punktów że będzie sytuacja typu k******.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tylko gdzie ja napisałam,że kupiłam prawko?
Czas nauczyć się czytać,że zrozumieniem co?
myslisz,że odkryłeś/łaś amerykę podając moje imię i nazwisko?hahaha wystarczy wejść na moją strone,kóra jest w stopce by to znaleźć.
Prawko zdałam 3 lata temu bez niczyjej pomocy,w zadnym moim poście nie ma że je kupiłam,więc nie wciskaj mi że coś takiego napisałam.
Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Cudownie. Ale wniosek o ukaranie za niewskazanie i tak idzie. Sąd i tak skazuje z automatu, nawet nie czytając akt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@nascimento , świetne!!! :) fajnie że wynalazłaś :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> nie jestem Justyna

Ale jako Aleksandra Olejniczak chyba nie jest zbyt mądrze rozpowiadać na forum, że kupiło się prawo jazdy - w dodatku za grosze.
Szczególnie, jeśli to prawda.
Rozumiem, ze lubisz ostrą jazdę (Mustang GT) ale takie coś to już hardcore :]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
image

:)
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
A nie jestem Justyna.Przykro mi. Zresztą mam zdjęcie w awatarze wiec chyba widzisz Rambo?
Także widocznie jeszcze jedna Pani jezdzi mustangiem..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mandaty na tapecie, Cross już obecny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako kierowca otrzymałem w życiu kilka zdjęć "z tyłu". Nazywam to zdjęciami, ponieważ nigdy nie wiedziałem kto tego dnia prowadził moje auto. Takie listowne wytłumaczenie wystarczyło w zupełności.
Nie jestem całkowicie bezużyteczny.. Mogę zostać użyty jako zły przykład.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć Justyna mustangiem GT to tylko ty posówasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak Ty ładnie wszystko potrafisz wytłumaczyć.

Ja jednak opowiadałabym się za tym, żeby uprzejmie się wypowiadano. A nie paluchy w dół. Umiejętność pisania dość szybko nabywamy. Nie musi być zdanie wielokrotnie złożone.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bo są minusy dodatnie i minusy ujemne.

A może plusy.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdjęć nie ma więc pewnie strzelały od tyłu.

Jejuuu,tutaj obojętnie o co zapytasz zaraz minusy,ludzie mają chyba mega kompleksy,ktoś odpowiedział na moje pytanie ile punktóew i tez załapał minusy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czyli co, mozna smialo podawac Halewicza?

To jest teoria, w praktyce i tak zaplaci wlasciciel.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nooo nie:)) Z jakiego tytułu?? To kierowca, a nie właściciel pojazdu ponosi odpowiedzialność.
Przecież mogło się tak zdarzyć, że dałaś "się przejechać" odwiedzającemu Cię kontrahentowi z Chin. Wtedy podajesz znane Ci jego personalia i tyle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie musisz. Możesz wskazać kierującego i to on zostanie ukarany.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mozliwe, ze w tym czasie jechal moim autem nawet Halewicz, ale jako wlasciciel musze poniesc koszty...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak od tyłu, to być może prowadził Koreańczyk alb Czukcz ^_^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na zdjęcia jest stały taryfikator i nic już nie poradzisz.
Ja prawie zawsze dostaje zdjęcia od tyłu...:)

Za to jak niebiescy panowie już mnie zatrzymają za wykroczenie to nigdy jeszcze nie zapłacilam mandatu pomito taryfikatorów, moja teoria jest taka, że lubią blondynki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Skąd mam widzieć jakie sm ma stawki?"

SM nie ma stawek. Wysokość mandatów i ilość punktów jest wyznaczona w taryfikatorze.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiele gmin zrobiło sobie z fotoradarów główne źródło dochodów, nie dość że many guaniane drogi to jeszcze ten drogowy rozbój dochodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry