Widok

Jaki polecacie skup aut powypadkowych?

Witam,
Wczoraj wracając z pracy wpadłem w poślizg i uszkodziłem auto. Nie opłaca się go już naprawiać. Czy polecicie jakiś skup aut używanych powypadkowych, który oferuję w miarę przyzwoite pieniądze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma takiego skupu gdzie by dobrze zapłacili
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę przeszukałem w internecie tych skupów.

Co do zapłaty to jest możliwość dostania np. 2000 zł czy raczej są to śmieszne kwoty typu 300zł?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dostaniesz z 500 to dobrze
Co za auto może jakiś blacharz albo lakiernik sobie go sam naprawi i go jeszcze pogoni

Auto to Alfa 147 rocznik 2004. Zawieszenie z przodu całe zniszczone, z tyły też trochę. Oprócz tego cieknie olej, prawdopodobnie miska olejowa. Reszta nie mam pojęcia.
Mam w planach wystawić całe auto za ok. 2-2.5 tyś. Jak nikt się nie zgłosi to oddam na złom + dostane wtedy zwrot składki OC, która wyniesie kilkaset złotych.
A wie ktoś ile dostanę za zezłomowanie auta? Ile za kg? Samochód waży z 1200-1300kg

Na złomie dostaniesz od 500 do 1000

Obecnie zlomowce płacą za kompletne auto 600zl.waga nie ma tu znaczenia chyba że zdekompletowane a chcesz papier to jeszcze ty dopłacisz za każdy brakujący kg
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Farmazon . Złomowce normalnie płaca za kg. W granicach 0,55gr /kg .

Oddawalem starego opla w zeszłym roku i dostałem za całe auto 600zł parę lat temu za forda 500zl i za żadne kg nie liczyli tylko sztywna kwotę za kompletne auto więc raczej nie farmazon

Wejdź na https://caroland.pl/skup-aut wypełnij formularz i wstaw fotki. Szybko dowiesz się ile jesteś w stanie dostać na skupie aut :)
do góry