Widok

Jaki polecacie skup aut powypadkowych?

Witam,
Wczoraj wracając z pracy wpadłem w poślizg i uszkodziłem auto. Nie opłaca się go już naprawiać. Czy polecicie jakiś skup aut używanych powypadkowych, który oferuję w miarę przyzwoite pieniądze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma takiego skupu gdzie by dobrze zapłacili
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę przeszukałem w internecie tych skupów.

Co do zapłaty to jest możliwość dostania np. 2000 zł czy raczej są to śmieszne kwoty typu 300zł?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dostaniesz z 500 to dobrze
Co za auto może jakiś blacharz albo lakiernik sobie go sam naprawi i go jeszcze pogoni

Auto to Alfa 147 rocznik 2004. Zawieszenie z przodu całe zniszczone, z tyły też trochę. Oprócz tego cieknie olej, prawdopodobnie miska olejowa. Reszta nie mam pojęcia.
Mam w planach wystawić całe auto za ok. 2-2.5 tyś. Jak nikt się nie zgłosi to oddam na złom + dostane wtedy zwrot składki OC, która wyniesie kilkaset złotych.
A wie ktoś ile dostanę za zezłomowanie auta? Ile za kg? Samochód waży z 1200-1300kg

Na złomie dostaniesz od 500 do 1000

Obecnie zlomowce płacą za kompletne auto 600zl.waga nie ma tu znaczenia chyba że zdekompletowane a chcesz papier to jeszcze ty dopłacisz za każdy brakujący kg
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Farmazon . Złomowce normalnie płaca za kg. W granicach 0,55gr /kg .

Oddawalem starego opla w zeszłym roku i dostałem za całe auto 600zł parę lat temu za forda 500zl i za żadne kg nie liczyli tylko sztywna kwotę za kompletne auto więc raczej nie farmazon

Wejdź na https://caroland.pl/skup-aut wypełnij formularz i wstaw fotki. Szybko dowiesz się ile jesteś w stanie dostać na skupie aut :)

Inne tematy z forum Motoryzacja

Zakup opon (7 odpowiedzi)

Co jaki czas wymieniacie opony na nowe? Mam auto z 2011r opony mam w nim oczywiscie 2 komplety...

lista sklepów z zakazem wjazdu lgp (15 odpowiedzi)

czy gdzieś jest taka lista? gdzie mi nie wolno robić zakupów?

wspólny transport dojazd do pracy Gdańsk Tczew (5 odpowiedzi)

Hej! Szukam osób które chciałyby dojeżdżać wspólnie na trasie Gdańsk-Tczew-Gdańsk ! Wyjazd rano,...

do góry