Widok

Jaki prezent dla lekarza?

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witam
Dziś miałam wyrywaną ósemkę. Zabieg zrobił mi przemiły lekarz który uspakajał mnie (ogromnie się bałam zabiegu) i wyrwał ząb w 2 min!
Za tydzień idę na zdjęcie szwów i bardzo chciałabym podziękować. Chciałam zanieść jakiś skromny prezent tylko nie wiem co? Słodycze? Kawę? Mam też kilka różnych alkoholi w barku ale zastanawia mnie czy to nieelegancko dawać np whiskey lub koniak w ramach podziękowania?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Też ,miałam wyrywany ząb parę lat temu i to NFZ ,przemiła pani stomatolog zwracała się do mnie kochanie zaraz będzie po wszystkim i faktycznie było ,ale do głowy mi nie przyszło aby kupować jakieś prezenty ,podziękowałam ,pożegnałam się wyszłam .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jasne że lekarz nie oczekuje.Jeśli czujesz wdzięcznośc?
Masz do tego prawo:-)))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kochane ja nie pytan czy dać prezent ale proszę o pomysły jaki upominek mogłabym podarować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
No jak tak to z tych rzeczy co wymieniłaś dałabym dobrą kawę .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a może czekoladki merci? lub jakieś inne, ładnie zapakowane, belgijskie są super i ślicznie pakowane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też wybralabym dobra kawę lub herbatę (nie wszyscy są kawoszami) lub czekoladki:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla Pana to czekoladki z alkoholem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej nic, lekarzowi będzie głupio... a jak nie daj ktoś zobaczy, to zaraz będzie gadanie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A niby dlaczego ma być gadanie? O czym?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to o czym, o lapowkach, od razu przychodzi do glowy jedna mysl!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alkohol jest bardzo popularną formą podziękowania, więc jeśli chciałabyś być bardziej oryginalna to może pomyślisz o jakimś typowo lekarskim gadżecie, jak na przykład czepek chirurgiczny? :) Zainspiruj się co polecają producenci odzieży https://www.apolonia.com.pl/producent-odziezy-medycznej/ a na pewno wybierzesz coś wyjątkowego i praktycznego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może tu znajdziesz jakąś inspiracje https://mapgai.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie rozumiałam fenomenu dawania prezentów lekarzom... Nie dawaj mu czekoladek ani słodyczy, bo potem będzie miał problemy z próchnicą, chociaż jemu pewnie nic nie grozi :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Prezenty

prezent (10 odpowiedzi)

Musze kupić swojemu bratu jakiś fajny prezent na 20 urodziny. Jako, że jest to aktywny i dośc...

Prezent dla dziewczynki 5 lat - jaki? (66 odpowiedzi)

może coś doradzicie jaki kupić prezent na urodziny dla dziewczynki 5 lat , kolezanka z...

Co dla Mamy na Dzień Mamy? (4 odpowiedzi)

zastanawiam się jaki prezent można sprawić Mamie na Dzień Mamy 26 maja?....nie mam zupełnie...

do góry