Widok

Jaki system ratalny do sklepu internetowego?

Mam od niedawna sklep internetowy postawiony na Sellingo. Jaki system ratalny dla niego będzie najlepszy? Zastanawiam się nad iRaty, bo widuje go mega często, więc myślę że to chyba całkiem spoko wybór ale szukam też opinii innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O tym systemie jeśli myślisz, to zajrzyj sobie na tą stronę - https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca, może to trochę rozjaśnić. Swojego sklepu nie mam, ale często korzystam no i mogę przyznać że iRaty widuję najczęściej chyba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystałam z iRaty jako klient, muszę przyznać że jest ok. Nie było żadnych, nawet najmniejszych problemów tak naprawdę :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam swój sklep a na nim iRaty i wszystko działa ok. Co prawda nie jest to jakiś ogromny sklep, ale myślę że nawet przy jakiś większych sklepach też będzie to wszystko ok działać :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam iRaty, wszystko działa bardzo dobrze, więc możesz bez większego zastanowienia, przynajmniej moim zdaniem, wybrać ten system ratalny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie to iRaty jest naprawdę dobrym systemem. Dobrze się mi to sprawdza, chociaż mam dopiero to od niecałego miesiąca skonfigurowane ze swoim sklepem. Działa wszystko ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niedawno korzystałam z iRaty od strony klienta i naprawdę wszystko dobrze działało. Nie mam w sumie nic do zarzucenia tak naprawdę w tym temacie, wszystko sprawnie i szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

iRaty jest najpopularniejszym systemem i bez obaw można z niego korzystać od strony klienta jak i od strony właściciela sklepu. Ja w każdym razie polecam. Nigdy się nie zawiodlam na tym systemie, działa bardzo szybko i sprawnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem iRaty jest naprawdę spoko. Korzystałam kilka razy nigdy nie było żadnych problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

iRaty to jedyny system ratalny z jakiego korzystałam w internecie i naprawdę wszystko działało super, nie mam na co narzekać :) Szybko, bezproblemowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam sklep internetowy z biżuterią i posiadam tam iRaty. Klienci nie korzystają z tego zbyt często, ale naprawdę wszystko działa OK :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A macie w ogóle porównanie iRaty z jakimiś innymi systemami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedynie z tym systemem allegro jako klient. :) Moim zdaniem to iRaty chyba jest o wiele bardziej przejrzyste, ale nie mam jakiś wielkich doświadczeń więc może ktoś inny się jeszcze wypowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogółem takich systemów w Polsce nie ma jakoś dużo więcej, ale iRaty najlepiej działa. Mam doświadczenie przy pracowaniu w sklepach internetowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczególnie teraz przed świętami warto mieć iRaty w swoim sklepie. Czasy takie, że ludzie często korzystają ;) a sam system z Sellingo bardzo dobrze współgra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

iRaty działa bardzo dobrze, moim zdaniem nie warto nawet rozglądać się za jakimś innym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mogę polecić iRaty, dla mnie przede wszystkim na plus jest łatwość instalacji tego systemu i później też korzystania. Super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

do góry